0

Moteris aguona

5.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2014-01-07 sonata

lengva ir graži knyga apie meilę, tik prancūzai taip gražiai gali papasakoti apie dviejų pagyvenusių žmonių jausmus

Informacija

Moteris aguona

  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2002
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 87
  • ISBN ar kodas: 5-415-01581-7

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Moteris aguona" aprašymas

Knyga "Moteris aguona" - tai lengvas it pasaka romanas apie vėlyvą meilę.

Marta tokio amžiaus, kai moteris jau nebegalvoja apie meilę. Tačiau vieną sykį savo pamėgtoje kavinėje ji pamato dailininką Feliksą, kurį pavadina "tūkstančio kaklaskarių vyru" ir kuris jos širdyje vėl pažadina meilę.

Romano "Moteris mėlynais drabužiais" skaitytojai šioje knygoje sužinos, kas gi buvo ta paslaptinga dama, pakeitusi energingos ir veiklios Solanžos gyvenimą.


Šiuolaikinė prancūzų rašytoja Noelle Chatelet, universiteto dėstytoja, rašytoja, už noveles yra gavusi Gonkūrų premiją, o už romaną "Moteris mėlynais drabužiais" Prancūzijos akademijos Annos de Noailles premiją (1996).


Iš prancūzų kalbos vertė Aldona Merkytė

2014-01-07

lengva ir graži knyga apie meilę, tik prancūzai taip gražiai gali papasakoti apie dviejų pagyvenusių žmonių jausmus

Parašykite atsiliepimą apie "Moteris aguona"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Moteris aguona, kurią skaitytojams dovanoja Noelle Chatelet. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Noelle Chatelet su knyga Moteris aguona jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Moteris aguona patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Noelle Chatelet. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Moteris aguona palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Moteris aguona" perkama kartu