0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Moteris, kuri norėjo pakeisti savo gyvenimą

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-01-31 9.39 SoldOut

Knygos "Moteris, kuri norėjo pakeisti savo gyvenimą" aprašymas

Esmeraldai trisdešimt treji ir ji nepatenkinta savo gyvenimu. Tačiau netikėtai atsiranda galimybė priimti likimo iššūkį, kuris pasuks jos gyvenimą visiškai netikėta linkme. „Moteris, kuri norėjo pakeisti savo gyvenimą“ – tai pasakojimas apie pilnatvės paieškas, skirtas tiek skeptikams, tiek romantikams, tiek entuziastams, tiek svajotojams. Jei jūs vis dar jaučiatės vaiku ir jus kartais aplanko svajos apie riterius, tikrąją meilę ir neblėstančią drąsą, ši knyga įkvėps tvirčiau paimti į rankas savo gyvenimo vairą.

Iš aristokratiškos šeimos kilusi Esmeralda gyvena studijos tipo bute Paryžiuje kartu su savo geriausiu draugu... katinu. Ji dirba įmonėje „Diulako laistytuvai“. Darbas neįkvepiantis, tačiau nėra ir nepakeliama kančia. Moteris turi viską ko reikia – stogą virš galvos, gardaus vyno taurę, pakenčiamą šeimą ir nuoširdžius draugus. Tačiau ar tai viskas, ko reikia pilnaverčiam gyvenimui? Ar to pakanka, kad galėtum ištarti, jog esi laimingas?

Lankydamasi nuotykių parke, Esmeralda sutinka moterį, kuri tarsi Merė Popins atsiranda iš niekur ir prisistato esanti „vaizduotės trenerė“. Moteris, paslaptingoji ponia Modė, įsitikinusi, kad tikrovė gerokai įdomesnė ir sudėtingesnė, nei mūsų svajonių pasaulis. Ji Esmeraldai pasiūlo dvylika iššūkių, kurie padės iš naujo pamilti gyvenimą ir pasuks jį nauja vaga. Tarsi Heraklis Esmeralda dvylika savaičių doroja vis naują užduotį ir pastebi, kad ima pamilti anksčiau ją varžiusį kūną, apsisprendžia grįžti ir prikelti vaikystės laikų dvarą, kuriame augo ir, žinoma, randa širdyje vietos romantiškiems jausmams. Kiekvieną savaitę išsikelti vis nauji tikslai padeda Esmeraldai suprasti, jog nauja diena visada atneša kažką nuostabaus.

Rašytoja Carole-Anne Eschenazi šiuo metu gyvena tarp Prayžiaus ir Kanų. Anksčiau ji dirbo spaudos, pardavimų ir komunikacijos srityse, buvo asmeninio tobulėjimo konsultantė. Ji teigia gyvenime turinti keturis didžiuosius tikslus – kūrybą, kultūrą, asmeninį tobulėjimą ir didžiąją meilę. „Moteris, kuri norėjo pakeisti savo gyvenimą“ – pirmasis rašytojos romanas, tačiau jos plunksnai priklauso ir gausybė kitų mažesnės apimties kūrinių bei drauge su Amandine Legarde ir Thierry Rombout parašytas trijų tomų romanas „Les Anges Gardés“.

Iš prancūzų kalbos vertė Erika Sabaliauskaitė

  • Autorius: Carole-Anne Eschenazi
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 224
  • Formatas: 14x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090134023

Parašykite atsiliepimą apie "Moteris, kuri norėjo pakeisti savo gyvenimą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Klasika. Užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Moteris, kuri norėjo pakeisti savo gyvenimą", Carole-Anne Eschenazi. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Carole-Anne Eschenazi su knyga "Moteris, kuri norėjo pakeisti savo gyvenimą" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Moteris, kuri norėjo pakeisti savo gyvenimą" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Carole-Anne Eschenazi. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Moteris, kuri norėjo pakeisti savo gyvenimą" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Moteris, kuri norėjo pakeisti savo gyvenimą" perkama kartu