0
Moteris, kuri norėjo pakeisti savo gyvenimą
9.39 OutOfStock

Moteris, kuri norėjo pakeisti savo gyvenimą

Šiuo metu neparduodama
KNYGŲ IŠPARDAVIMAS

SLAPTAS PASIŪLYMAS
2€ NUOLAIDA perkant virš 25€
su nuolaidos kodu: PPSLAPTA
Informacija

Moteris, kuri norėjo pakeisti savo gyvenimą

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 14x24, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 224
  • ISBN ar kodas: 9786090134023

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas
Esmeraldai trisdešimt treji ir ji nepatenkinta savo gyvenimu. Tačiau netikėtai atsiranda galimybė priimti likimo iššūkį, kuris pasuks jos gyvenimą visiškai netikėta linkme. „Moteris, kuri norėjo pakeisti savo gyvenimą“ – tai pasakojimas apie pilnatvės paieškas, skirtas tiek skeptikams, tiek romantikams, tiek entuziastams, tiek svajotojams. Jei jūs vis dar jaučiatės vaiku ir jus kartais aplanko svajos apie riterius, tikrąją meilę ir neblėstančią drąsą, ši knyga įkvėps tvirčiau paimti į rankas savo gyvenimo vairą.

Iš aristokratiškos šeimos kilusi Esmeralda gyvena studijos tipo bute Paryžiuje kartu su savo geriausiu draugu... katinu. Ji dirba įmonėje „Diulako laistytuvai“. Darbas neįkvepiantis, tačiau nėra ir nepakeliama kančia. Moteris turi viską ko reikia – stogą virš galvos, gardaus vyno taurę, pakenčiamą šeimą ir nuoširdžius draugus. Tačiau ar tai viskas, ko reikia pilnaverčiam gyvenimui? Ar to pakanka, kad galėtum ištarti, jog esi laimingas?

Lankydamasi nuotykių parke, Esmeralda sutinka moterį, kuri tarsi Merė Popins atsiranda iš niekur ir prisistato esanti „vaizduotės trenerė“. Moteris, paslaptingoji ponia Modė, įsitikinusi, kad tikrovė gerokai įdomesnė ir sudėtingesnė, nei mūsų svajonių pasaulis. Ji Esmeraldai pasiūlo dvylika iššūkių, kurie padės iš naujo pamilti gyvenimą ir pasuks jį nauja vaga. Tarsi Heraklis Esmeralda dvylika savaičių doroja vis naują užduotį ir pastebi, kad ima pamilti anksčiau ją varžiusį kūną, apsisprendžia grįžti ir prikelti vaikystės laikų dvarą, kuriame augo ir, žinoma, randa širdyje vietos romantiškiems jausmams. Kiekvieną savaitę išsikelti vis nauji tikslai padeda Esmeraldai suprasti, jog nauja diena visada atneša kažką nuostabaus.

Rašytoja Carole-Anne Eschenazi šiuo metu gyvena tarp Prayžiaus ir Kanų. Anksčiau ji dirbo spaudos, pardavimų ir komunikacijos srityse, buvo asmeninio tobulėjimo konsultantė. Ji teigia gyvenime turinti keturis didžiuosius tikslus – kūrybą, kultūrą, asmeninį tobulėjimą ir didžiąją meilę. „Moteris, kuri norėjo pakeisti savo gyvenimą“ – pirmasis rašytojos romanas, tačiau jos plunksnai priklauso ir gausybė kitų mažesnės apimties kūrinių bei drauge su Amandine Legarde ir Thierry Rombout parašytas trijų tomų romanas „Les Anges Gardés“.

Iš prancūzų kalbos vertė Erika Sabaliauskaitė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu