0

Moteris su automobiliu, akiniais ir ginklu

  • Nuolaida knygai -48%
5.0
(1 įvertinimai)
Kaina internetu: 5,49 €
Kaina knygyne: 10,49 €*
Sutaupote: 5.00 € (48%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-01-13 Rasa

Geras detektyvas. Įdomūs personažai, nenuobodus siužetas.

Informacija

Moteris su automobiliu, akiniais ir ginklu

  • Leidėjas: Sofoklis
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 272
  • ISBN ar kodas: 978609444222

2021-02-28 5.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Moteris su automobiliu, akiniais ir ginklu" aprašymas

Įtraukiančiame psichologiniame Sebastian Japrisot detektyve „Moteris su automobiliu, akiniais ir ginklu“ paaiškėja, kad blogis ir gėris – tik dvi vieno medalio pusės.


Dani gauna užduotį. Merginos vadovas, charizmatiškasis Mišelis, prašo jį su šeima nuvežti į oro uostą ir parvairuoti prabangų automobilį atgal į Paryžių. Naudodamasi proga mergina nusprendžia aplankyti Prancūzijos pietus, nes niekada nėra buvusi prie jūros. Tačiau svaigulį ir beprotišką laisvės pojūtį važiuojant pakrante sudrumsčia keisti įvykiai.

Sustojus pakeliui, ją užkalbina moteris, kuri tvirtina, kad Dani šį rytą buvo jos kavinėje ir pamiršo paltą. Vėliau autoservise ją kažkas užpuola ir sužaloja ranką, o savininkas tvirtina, kad dar vakar taisė jos automobilį. Naktį sustabdo policininkas, įsitikinęs, kad jau įspėjo dėl nešviečiančių žibintų. Negana to, paaiškėja, jog automobilio bagažinėje yra kai kas, dėl ko mergina galėtų atsidurti kalėjime. Dani vis didina greitį, bet užuot priartėjusi prie tiesos, nuo jos vis labiau tolsta.


Giliai užslėptą tiesą subtiliai atskleidžia automobilis, akiniai ir ginklas. Kiekvienas išduoda po dalelę nedoros gudrybės, kuri slepiasi tamsių praeities šešėlių šokyje.


Iš prancūzų k. vertė Algimantas Gudaitis

2020-01-13

Geras detektyvas. Įdomūs personažai, nenuobodus siužetas.

Parašykite atsiliepimą apie "Moteris su automobiliu, akiniais ir ginklu"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Moteris su automobiliu, akiniais ir ginklu, kurią skaitytojams dovanoja Sebastien Japrisot. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sebastien Japrisot su knyga Moteris su automobiliu, akiniais ir ginklu jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Moteris su automobiliu, akiniais ir ginklu patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sebastien Japrisot. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Moteris su automobiliu, akiniais ir ginklu palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Moteris su automobiliu, akiniais ir ginklu" perkama kartu