0

Moteris@verslas. Laiko vadyba moterims

  • Nuolaida knygai -54%
Kaina internetu: 1,39 €
Kaina knygyne: 2,99 €*
Sutaupote: 1.60 € (54%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Moteris@verslas. Laiko vadyba moterims

  • Leidėjas: Algarvė
  • Išleidimo metai: 2008
  • Formatas: 10x15, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 96
  • ISBN ar kodas: 9789955871132

2020-09-30 1.39 InStock
Į krepšelį
Knygos "Moteris@verslas. Laiko vadyba moterims" aprašymas

Leidykla "Algarvė" nori pradžiuginti Jus, moteris, nauja nedidelio formatų knygų serija "moteris@verslas".

Šios knygos padės Jums visur siekti originalumo, įtaigumo, žvalumo ir išskirtinio dėmesio.Daugiau laiko esminiams dalykams

Ar retkarčiais netrokštate, kad para turėtų daugiau nei 24 valandas?


Aktyvioms moterims pažįstama problema, kad diena visuomet yra per trumpa,norint atlikti visas susikaupusias užduotis. Be to, norėtųsi ir sau ištaikyti laisvą valandėlę.


Nuo laiko vadybos į geresnį vadovavimą sau – tai Barbaros Kleber devizas. Sėkmingai dirbanti dėstytoja parengė Jums strategijas, padėsiančias sukoordinuoti savo terminus, užduotis bei projektus taip, kad dar liktų ir pakankamai laisvalaikio bei laiko tobulintis.


Nesudėtingi Barbaros Kleber laiko taupymo triukai padės žengti į priekį!


Vertė Sigitas Asinauskas

Parašykite atsiliepimą apie "Moteris@verslas. Laiko vadyba moterims"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos moterims

Barbara Kleber parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Moteris@verslas. Laiko vadyba moterims, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Moteris@verslas. Laiko vadyba moterims aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Moteris@verslas. Laiko vadyba moterims už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Moteris@verslas. Laiko vadyba moterims? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Barbara Kleber tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Moteris@verslas. Laiko vadyba moterims" perkama kartu