0

Moters enciklopedija

  • Nuolaida knygai -61%
Internetu: 7,99 €
Knygyne: 19,99 €*
Sutaupote: 12.00 € (61%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Moters enciklopedija

  • Leidėjas: Aktėja
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 20x26, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 320
  • ISBN ar kodas: 9789955213178

2020-05-31 7.99 InStock
Į krepšelį
AprašymasMoterys turi žinoti apie savo sveikatą ir jos palaikymą. Todėl ši knyga parengta kartu su patyrusiais moterų gydytojais.

Knygoje "Moters enciklopedija" gydytojai dalijasi savo žiniomis apie tuos sveikatos aspektus, kurie moterims kelia daugiausiai nerimo.


Enciklopedija:

* Pateikia atsakymus į visus jūsų klausimus apie sveiką gyvenimą ir jo ginekologinius aspektus, apsaugą nuo nėštumo ir lytinį gyvenimą, nėštumą, psichologines problemas, menopauzę, krūties vėžį, širdies ligas ir kt.

* Padeda gyventi sveikai, duoda praktinių gyvenimo būdo patarimų, kuriais remdamiesi jūs galite išlakyti gerą sveikatą ir išvengti ligų.

* Aprašo galimas grėsmes sveikatai aiškiai ir įtikinamai, išanalizuoja rizikos veiksnius, įvertina geriausias prevencines priemones, o taip pat paaiškina ligų diagnozes ir gydymo metodus.

* Holistiškai įvertina gydymą ir Jūsų galimybes pasirinkti įprastinės, papildomos ir alternatyvios medicinos gydymo būdus.


 Iš anglų kalbos vertė Linas Balčiauskas

ĮVADAS

ĮVADASŽymių pastarųjų metų moterų sveikatos medicininių tyrimų dėka dabar turime pakankamai informacijos, kad būtume sveikesnės nei buvome anksčiau. Tyrimai parodė, kad moterys serga kitaip, negu vyrai. Tą galima pasakyti apie stresą, depresiją ir širdies ligas bei jų gydymą. Moterims būdinga įgimta apsauga nuo kai kurių sveikatos problemų, pavyzdžiui, streso ir virusų, kurios vyrai neturi. Todėl ši knyga yra netradicinė. Ją parašė keturios moterys - Minesotos Ročesterio klinikos gydytojos. Jos panaudojo naujausius tyrimų duomenis ir savo patirtį, pateikdamos jums naujausią informaciją, kaip išlaikyti kūną ir protą sveikus, bei žinoti, ką daryti ištikus bėdai.

 

Internete ir spaudoje yra tiek daug informacijos apie jūsų sveikatą, kad gali būti labai sunku suprasti, kas svarbu ir teisinga. Be to, nuomonės skiriasi: pranešimai apie medicinos teorijas ir gydymą gali būti trikdantys. Ar yra širdies ligų rizikos veiksniai, būdingi tik moterims? Kokie patikrinimo būdai padeda išvengti vėžio? Ar yra paveldimų arba priklausančių nuo aplinkos veiksnių vėžio formų? Daug medicininių temų pateka į naujienų antraštes, tačiau tik nedaugeliui skiriama pakankamai vietos ir išsamumo, kad padėtų suprasti, ką jos reiškia.

Šios knygos tikslas yra duoti jums įrankius gerai sveikatai apibendrinant ir susisteminant medicininę informaciją bei pasakojant apie naujausius mokslinius pasiekimus ir tyrimų išvadas. Knygoje aprašomi sveikatos aspektai yra svarbūs visoms moterims, pradedant nuo ankstyvos jaunystės - tai kontraceptikų pasirinkimas, nėštumas ir reprodukcinė sveikata, vidutinio ir vyresnio amžiaus - psichinė, širdies, raumenų ir kaulų sveikata. Galėsite efektyviai bendrauti su gydytojais ir kitais specialistais, aktyviai rūpintis savo fizine ir psichine sveikata, gydymu ir sveikimu.

 

ĮPRASTINĖ, PAPILDOMA IR ALTERNATYVIOJI MEDICINA

Jeigu jūsų liga jau diagnozuota, tai veikiausiai norėsite surinkti informaciją ir geriau suprasti priežastis, rizikos faktorius bei gydymo pasirinkimą. Knygoje rasite pakankamai informacijos apie svarbiausius faktus, todėl žinosite, ko reikia pasiklausti, ko tikėtis, ir kokie įvairių gydymo būdų tikslai bei pasekmės.

 

Vaistai ir gydymo būdai nuolatos tobulėja ši knyga siūlo jums naujausią informaciją apie tai, kokie jie yra ir kaip naudojami gydant įvairias ligas. Joje aprašomi įprastiniai gydymo būdai, pvz., vaistai ir švitinimas (radioterapija), o taip pat ir joga, kuri papildo įprastinį gydymą, bei tradicinė kinų medicina, siūlanti alternatyvas įprastinei medicinai. Kad ir kokį gydymo būdą pasirinktumėte, aptarkite jį su šeimos gydytoju prieš pradėdamos gydytis. Šeimos gydytojas kvalifikuotės padės jums tapti sveika moterimi. Juk to jus ir siekiate.

 

TURINČIOMS VAIKŲ

Vienas iš didžiausių gyvenimo džiaugsmų - tai matyti, kaip iš bejėgio kūdikio išauga savarankiškas suaugęs žmogus.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu