0

Moters laimė (Romantika)

2.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2011-05-10 skaitytoja

Nepatiko :( vietomis ir pažodinis vertimas taip justi, kad net nesupranti, ką nori pasakyti

Informacija

Moters laimė (Romantika)

  • Išleidimo metai: 2009
  • Formatas: 11x17, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • ISBN ar kodas: 9786094060441

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Moters laimė (Romantika)" aprašymas
Kai pirmą kartą po širdimi suspurdėjo kūdikis, Kolina pasijuto esanti laimingiausia moteris pasaulyje. Netrukus gyvenimas jai smogė skaudų smūgį – moteris suprato, kad teks sukaupti visą drąsą ir vienai laukti vaikelio gimimo. Tačiau žavus milijonierius Emonas Merfis pamėgina sugriauti Kolinos nepriklausomybės sienas.
Iš anglų kalbos vertė Daiva Šulmanienė
2011-05-10

Nepatiko :( vietomis ir pažodinis vertimas taip justi, kad net nesupranti, ką nori pasakyti

Parašykite atsiliepimą apie "Moters laimė (Romantika)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Moters laimė (Romantika), kurią skaitytojams dovanoja Trish Wylie. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Trish Wylie su knyga Moters laimė (Romantika) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Moters laimė (Romantika) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Trish Wylie. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Moters laimė (Romantika) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Moters laimė (Romantika)" perkama kartu