0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Moterys. 12 įkvepiančių istorijų

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Moterys. 12 įkvepiančių istorijų


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 8.99 SoldOut
Knygos "Moterys. 12 įkvepiančių istorijų" aprašymas
"Moterys. 12 įkvepiančių istorijų" - išskirtinė knyga: nuo A. Jagelavičiūtės iki E. Vilkevičiūtės, nuo B. Tiškevič iki D. Ibelhauptaitės - atviri pokalbiai su išskirtinėmis Lietuvos moterimis, kurios Jus įkvėps veiklai ir sėkmei. Ir niekur nematytos asmeninės foto.

Stipriomis, ryžtingomis, talentingomis, įtakingomis, laužančiomis stereotipus ir visuomenės barjerus. Nors šios moterys skiriasi amžiumi, užsiėmimais, pomėgiais, gyvenimo būdu, bet jos visos – nesustabdomos. Tai ypatingos asmenybės, keičiančios Lietuvos ir pasaulio veidą, savo kūryba ar darbais įkvepiančios aplinkinius, darančios pasaulį geresnį ir gražesnį.

Aušros Prasauskaitės kalbintos moterys atskleidė savo istorijas, sėkmės receptus ir patirtų nesėkmių pamokas, padariusias jas tokias, kokios yra. Jos taip pat leido žvilgtelti į savo namus, darbus, širdžiai brangius daiktus ir pasidalijo asmeninėmis nuotraukomis.

Kaip Danai Ribas pavyko patekti į uždarą Izraelio deimantų biržos pasaulį?
Apie ką svajoja bene garsiausia Lietuvos manekenė Edita Vilkevičiūtė?
Kokius iššūkius kasdien sprendžia „Delfi“ vyriausioji redaktorė Monika Garbačiauskaitė-Budrienė?
Ką apie ateitį mano Holivudo režisierius ir didžiausias technologijų kompanijas virtualios realybės klausimais konsultuojanti Monika Bielskytė?
Galiausiai, iš kur šios 12 moterų semiasi stiprybės, įkvėpimo ir ko galime iš jų išmokti mes?

"Kad ir kas nutiktų, pasakysiu, kad knyga man pavyko. Pirmiausia todėl, kad po susitikimų su savo herojėmis tapau kitokia. Pokalbių būta visokių: ir restorane, ir lovoje, ir turguje. Kartu verkėme ir iš juoko, ir iš liūdesio.
Bendraudama su šiomis moterimis pasikartojau giliai širdyje žinotas, bet pamirštas tiesas – kad ir tai, jog didelis noras yra svarbesnis už dideles galimybes, nes būtent noras ir sukuria tas galimybes."

Aušra Prasauskaitė

Aušra Prasauskaitė vos sulaukusi šešiolikos pradėjo karjerą žurnalistikos srityje, bet vėliau pasuko į viešuosius ryšius – sritį, kurioje populiariausių Lietuvoje prekių ženklų istorijas pasakoja jau beveik dešimtį metų. Šiuo metu ji vadovauja savo vardo komunikacijos agentūrai „A|PR“.
Aušra penkerius metus gyveno Paryžiuje ir Londone, pastarajame baigė mados studijas. Rašymas apie įdomias asmenybes yra jos pomėgis, šiuos straipsnius spausdina dauguma pagrindinių Lietuvos periodinių leidinių. Tai pirmoji autorės knyga.

  • Autorius: Aušra Prasauskaitė
  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • Formatas: 17x23, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090401705

Parašykite atsiliepimą apie "Moterys. 12 įkvepiančių istorijų"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos moterims

Aušra Prasauskaitė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Moterys. 12 įkvepiančių istorijų, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Moterys. 12 įkvepiančių istorijų aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Moterys. 12 įkvepiančių istorijų už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Moterys. 12 įkvepiančių istorijų? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Aušra Prasauskaitė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Moterys. 12 įkvepiančių istorijų" perkama kartu