⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Moterys, kurios myli per stipriai

5.0
(12 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 10,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-05-09 Saulė

labai vertinga knyga, daug joje atradau atsakymų- didelis ačiū autorei!


2022-08-31 10.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Moterys, kurios myli per stipriai" aprašymas

Psichologės Robin Norwood knyga „Moterys, kurios myli per stipriai“ skirta ne tik plačiajai auditorijai, bet ir medikams, socialiniams darbuotojams ar krizių centrų savanoriams. Tačiau svarbiausia, kad leidinys pasiektų moteris. Moteris, kurios knygoje atpažins save, savo draugę, mamą, kolegę ar seserį. Autorė nagrinėja per didelės meilės sindromą – minčių ir elgesio modelį, lemiantį nepasitenkinimą santykiais ir, galiausiai, nelaimingą gyvenimą.

Ar įmanoma per stipriai mylėti? Juk meilė yra taurus, teigiamas jausmas, kurio negali būti per daug. Tad, kodėl mylėdamos nejaučiame pasitenkinimo ir džiaugsmo? Greičiausiai mylime per stipriai. Psichologė Robin Norwood, konsultuodama priklausomybių turinčias moteris, atpažino tam tikromis mintimis bei elgesiu išreikštą sindromą, kurį knygoje vadina „per didele meile“ ir nagrinėja jo kilmę, vystymąsi ir pasekmes psichologinei sveikatai.

Psichologinė knyga „Moterys, kurios myli per stipriai“ priverčia atsitokėti. Paklauskite savęs, ar noras turėti, ką mylėti yra svarbiausias jūsų gyvenime?

Ar tikite, kad sutikusi TĄ vyrą nebesijausite prislėgta ir vieniša?

Ar jums nuobodu su maloniais vyrukais, kurie yra atviri, jautrūs ir patikimi?

Ar jūs nuolat įsimylite į priklausomybę linkusius partnerius?

Ar pati esate linkusi kontroliuoti? Nuolat bijote, kad jus paliks ir desperatiškai stengiatės, kad taip nenutiktų?

Ar užaugote disfunkcinėje šeimoje?

Tikite, kad meile ir rūpesčiu galite pakeisti žmogų?

Dažnai save kaltinate ir menkinate?

Ar jūsų vyras geras ir atidus, bet vis tiek santykiuose nesijaučiate saugiai?

Įsimylėjimas jums, paprastai, reiškia skausmą?

Bent vienas teigiamas atsakymas reiškia, kad turite per stiprios meilės ligos požymių.

Daugelis moterų gyvenime vis įklimpsta į nelaimingus ir destruktyvius santykius, o tada verčiasi per galvą, kad juos pataisytų. Knygoje apžvelgiama, kokią stiprią priklausomybę sukelia tokie pasmerkti ryšiai, tai pat pateikiama labai konkreti programa, kaip atsigauti nuo per didelės meilės ligos.

Priklausomybė nuo kito žmogaus ne mažiau žalinga nei pripratimas prie narkotikų ar alkoholio, o jos atsikratyti taip pat sunku. Neretai moterys net nesugeba suprasti, kas santykiuose yra negerai. Jos ieško kompromisų, tačiau tai daro gerokai per anksti. Leidinyje rasite atsakymus, kodėl per didelės meilės aukos taip ir nesiryžta nutraukti kenksmingų santykių.

Psichologės Robin Norwood knyga parašyta aiškia ir suprantama kalba. Autorė kiekvieną situaciją iliustruoja realiais pavyzdžiais ir leidžia pažvelgti iš įvairių perspektyvų. Parodomi net dialogai, kuriais manipuliuojama šeimoje ir kurių fragmentai tikrai bus pažįstami.

Psichologinė knyga „Moterys, kurios myli per stipriai“ padės suprasti, kad svarbiausias kiekvieno žmogaus tikslas turėtų būti ne rasti, ką mylėti, o būti laimingu. Leidinys paskatins ieškoti pagalbos ir keistis. Įkvėps iš pradžių kurti gerus santykius su savimi, o tik po to su kitu.

„Moterys, kurios myli per stipriai“ pirmą kartą pasirodė 1985-tais metais ir išpopuliarėjo visame pasaulyje. Nesvarbu, kokioje kultūroje gyvena moterys – problemos, kurias jos patiria yra panašios. Laikai keičiasi ir Robin Norwood pratarmėje sako, kad jos veikėjos šiandien rengiasi kitaip, o rankoje laiko mobilųjį telefoną, bet per stiprios meilės sindromas vis dar gajus. Knyga išlaikė laiko išbandymą, buvo kelis kartus papildyta bei perleista ir vis dar išlieka viena populiariausių psichologinių knygų.

Iš anglų kalbos vertė Aistė Diržytė.

Sudomino trumpas aprašymas? Rekomenduojame šią ir kitas psichologinio žanro knygas įsigyti internetu. Online knygyne siūlome apžvalgose bei atsiliepimuose puikiai įvertintas knygas pirkti pigiau, juk geras kainas užtikrina išpardavimai ir akcijos. Kiekviena knyga turi informacijos santrauką, kurioje rasite trumpą aprašymą, puslapių skaičių bei ištraukas. Rinktis ir pirkti patogu!


  • Pavadinimas originalo kalba: Women Who Love Too Much: When You Keep Wishing and Hoping He'll Change
  • Autorius: Robin Norwood
  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 328
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9785415020980
  • Vertėjas: Aistė Diržytė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2022-05-09

labai vertinga knyga, daug joje atradau atsakymų- didelis ačiū autorei!

2022-01-28

2022-01-25

Prieš perskaitydama šią knygą jaučiausi ne iki galo laiminga ir niekaip negalėjau atrasti tos priežasties.. Atrodo viską turiu, esu sveika ir panašiai, o kirminas iš vidaus kaip graužė taip graužė.. Ačiū autorei kuri įsigilino į moterį taip įvairiapusiškai ir padėjo suprasti svarbių dalykų apie save, ir savo jausmus. Perskaičius pasijutau lyg būčiau vaikščiojus pas psichologą, ir verkiau ir juokiausi, o svarbiausia atradau savo laimės receptą ;)

2021-09-20

Super

2021-09-15

Puiki saviugdos knyga, priverčianti įsigilinti į save

2021-09-13

Puiki knyga, greitas pristatymas, rekomenduoju

2021-08-27

Knyga padėjusi suprasti save, ir sakau tai labai nuoširdžiai. Skaitydama sustodavau po kiekvieno skyrelio ir apmąstydavau savo elgsena, knyga padėjo suprasti dėl kokių priežasčių būtent elgiuosi vienaip, ar kitaip. Rekomenduoju šią knyga visų 100 proc. nes tikrai padeda susimąstyti ir geriau suprasti save ir apskritai moters mąstysena, bei kaip ta mąstysena daro įtaiką moters santykiui su pasauliu.

2021-08-11

Verta paskaityti, radau daug tikslių paaiškinimų, puikios autoriaus psichologinės įžvalgos, ačiū

2021-07-19

Man atsiuntė labai greitai, ačiū. Puiki knyga, tikrai praplėtė mano akiratį :)

2016-09-10

nuo uzsakymo dienos iki pristatymo i namus per 10dienu i UK.Tik prasiau tracking numerio,sake atsius emailu,bet taip ir neatsiunte.Negrazu kai prizadi kazka ir neistesi.Bet siaip knyga gerai ipakuota.

2016-06-06

Jau turime :)

2014-01-28

o kada bus parduodama?:)

Parašykite atsiliepimą apie "Moterys, kurios myli per stipriai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos moterims

Robin Norwood pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Moterys, kurios myli per stipriai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Moterys, kurios myli per stipriai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Moterys, kurios myli per stipriai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Moterys, kurios myli per stipriai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Robin Norwood tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Moterys, kurios myli per stipriai" perkama kartu