0

Moterys, kurios myli per stipriai

  • Nuolaida knygai -26%
5.0
(3 įvertinimai)
Kaina Internetu: 10,99 €
Kaina Knygyne: 14,69 €*
Sutaupote: 3.70 € (26%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
2016-09-10 ARUNAS

nuo uzsakymo dienos iki pristatymo i namus per 10dienu i UK.Tik prasiau tracking numerio,sake atsius emailu,bet taip ir neatsiunte.Negrazu kai prizadi kazka ir neistesi.Bet siaip knyga gerai ipakuota.

Informacija

Moterys, kurios myli per stipriai

  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 328
  • ISBN ar kodas: 9785415020980

2020-08-31 10.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

"Jei mylėdamos kenčiame - mylime per stipriai. Jei su artimiausiais draugais daugiausia kalbame apie jį, jo rūpesčius, mintis, jausmus, o beveik visus sakinius pradedame žodeliu „Jis...", - mylime per stipriai.
Jei pateisiname jo blogą nuotaiką, pyktį, abejingumą ar pažeminimus, esą tai tik nelaimingos vaikystės karčios pasekmės, ir bandome tapti jo „gydytoja", - mylime per stipriai.
Jei skaitydamos pamokomą knygą pabraukiame vietas, kurios, manome, padėtų jam, - mylime per stipriai.
Jei nepatinka daugelis jo esminių savybių, vertybių ir veiksmų, bet taikstomės su tuo tikėdamos, kad jis pats panūs mums įtikti, jei tik būsime patrauklios ir mylėsime, - mylime per stipriai.
Jei tarpusavio santykiai kelia pavojų emocinei gerovei, o gal net sveikatai ir saugumui, - tikrų tikriausiai mylime per stipriai.
Nors moterys patiria tiek daug skausmo ir nepasitenkinimo, jos taip dažnai myli per stipriai, kad beveik patiki, jog artimi santykiai tokie ir turėtų būti. Daugelis iš mūsų mažiausiai kartą esame mylėję per stipriai, o kitoms tai kartojasi per visą gyvenimą. Kai kurias iš mūsų taip apsėdę partneriai ir santykiai su jais, kad darosi išties sunku gyventi."

Knygoje "Moterys, kurios myli per stipriai: kai trokštate ir viliatės, jog jis pasikeis" analizuojama "mylėjimo per stipriai" fenomenas, kaip specifinių minčių, jausmų ir elgesio būdų sindromas, kurį autorė pirmąkart atpažino padirbėjusi alkoholikų ir narkomanų konsultante.

Knyga "Moterys, kurios myli per stipriai: kai trokštate ir viliatės, jog jis pasikeis" skiriama ir gydytojams, psichologams, ir plačiausiam skaitytojų ratui.

Iš anglų kalbos vertė Aistė Diržytė

PRATARMĖ

Beveik prieš ketvirtį amžiaus moterys pradėjo ieškoti knygoje, kurią dabar laikote rankose, nuraminimo savo skausmui dėl vyrų ir meilės. Pradžia buvo Jungtinėse Amerikos Valstijose, vėliau knyga paplito po visą pasaulį ir, išversta į dvidešimt penkias kalbas, padėjo moterims Kinijoje ir Brazilijoje, Prancūzijoje ir Suomijoje, Airijoje ir Izraelyje, Saudo Arabijoje ir Serbijoje - milijonams moterų, kurių gyvenimai, kad ir kokie kultūriniai, socialiniai-ekonominiai, išsilavinimo ir kartų skirtumai, panašūs tuo, kad buvo reikalinga pagalba dėl mylėjimo per stipriai.

Laimei, nuostatos yra radikaliai pasikeitę nuo pirmojo knygos Moterys, kurios myli per stipriai pasirodymo. Mylėjimas per stipriai jau nebevertinamas kaip natūrali, normali būsena, ir pripažįstamas pavojinga bei išsekinančia aplinkybe. Visgi šio pripažinimo nepakanka, norint iki galo paaiškinti ir įveikti šio įkyrumo sukeliamus jausmus bei elgesį.

Trudė, apie kurią skaitysite antrame ir vienuoliktame skyriuose, jau nebeatrodo, nebesirengia, net nebevalgo taip, kaip tai darė dvidešimto amžiaus aštuntojo dešimtmečio viduryje, kai ši knyga buvo išleista pirmą kartą, ir ji neabejotinai nebepraleistų savo vasaros namuose laukdama skambučio, kuris niekada nesuskambės.

Šių dienų Trudė gali net būti pajėgi pripažinti, kad ji turi mylėjimo per stipriai problemą, nes nuolat tikrina mobilų telefoną, vildamasi sulaukti žinutės nuo Jo, o tada pati siunčia eilinę beviltišką žinutę telefonu arba elektroniniu paštu. Paviršinės elgesio detalės gali būti pasikeitę, bet įkyrumo pagrindas - stiprus kaip įprasta.

Kodėl mes, jeigu dabar laisvai galime įvardinti problemą, vis dar nesugebame jos įveikti? Asmenybės pažeidimas, kuris yra mylėjimo per stipriai priežastis, neturi save pagydančios galios, jei negauname pagalbos, papildančios mūsų savarankiškas pastangas. Mums reikalinga pagalba, kad pakeistume tai, kas yra giliai įsišakniję charakteryje, ir apie tai ši knyga. Norinčioms pasikeisti, knyga suteikia reikalingą pagalbą.

Leidyklos Pocket Books išleistas naujas knygos Moterys, kurios myli per stipriai leidimas, su atnaujintu pagalbos šaltinių/nuorodų priedu bei papildytu rekomenduojamos literatūros sąrašu, patvirtina ir paliudija profesinių pasiekimų įrodymus, taip pat informacijos, išlaikiusios laiko išbandymą ir apkeliavusios visą pasaulį, aktualumą, svarbumą bei efektyvumą. Ši knyga, pasakojanti istorijas apie specifines priklausomybes nuo santykių bei pateikianti rekomendacijas išgijimui, padėjo moterims visame pasaulyje pakeisti savo gyvenimus. Naudokite ją kaip pagalbą pakeisti savąjį gyvenimą.

TURINYS

Padėka / 7
Pratarmė / 9
Įžanga / 11

PIRMAS SKYRIUS. Meilė vyrui, kuris tavęs nemyli / 17
ANTRAS SKYRIUS. Geras seksas, esant blogiems tarpusavio santykiams / 45
TREČIAS SKYRIUS. Ar mylėsi mane, jei dėl tavęs kentėsiu? / 69
KETVIRTAS SKYRIUS. Poreikis būti reikalinga / 89
PENKTAS SKYRIUS. Gal pašoksime? / 107
SĖSTAS SKYRIUS. Vyrai, kurie pasirenka per stipriai mylinčias moteris / 133
SEPTINTAS SKYRIUS. Gražuolė ir pabaisa / 169
AŠTUNTAS SKYRIUS. Kai viena priklausomybė palaiko kitą / 215
DEVINTAS SKYRIUS. Mirštant iš meilės / 233
DEŠIMTAS SKYRIUS. Kelias į pasveikimą / 259
VIENUOLIKTAS SKYRIUS. Išgijimas ir intymumas / 301
PIRMAS PRIEDAS. Kaip suburti paramos sau grupę / 319
ANTRAS PRIEDAS. Kur ieškoti pagalbos / 324
TREČIAS PRIEDAS. Palaikantys žodžiai / 325

2016-09-10

nuo uzsakymo dienos iki pristatymo i namus per 10dienu i UK.Tik prasiau tracking numerio,sake atsius emailu,bet taip ir neatsiunte.Negrazu kai prizadi kazka ir neistesi.Bet siaip knyga gerai ipakuota.

2016-06-06

Jau turime :)

2014-01-28

o kada bus parduodama?:)

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu