Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Motinos rankos. Almos Jonaitienės nusikaltimo istorija

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 1.16 SoldOut

Knygos „Motinos rankos. Almos Jonaitienės nusikaltimo istorija“ aprašymas

Vienas garsiausių šio amžiaus nusikaltimų Lietuvoje – vienintelė moteris, įkalinta iki gyvos galvos. Teismas nustatė, kad 2007 metų kovo 20 dieną Alma Bružaitė, tuomet dar Jonaitienė, šaltakraujiškai suplanavo ir nužudė du iš penkių savo vaikus.


Žurnalistas Rolandas Parafinavičius šią kraupią istoriją stebėjo nuo pat pradžios iki pabaigos – rašė straipsnius ir fotografavo laikraščiui, kuriame tuomet dirbo reporteriu. Knygoje "Motinos rankos. Almos Jonaitienės nusikaltimo istorija" su išgyventais nusikaltimo žiaurumais persipina žurnalistinė kasdienybė, kartais atimanti bet kokį norą rašyti.


Parašykite atsiliepimą apie „Motinos rankos. Almos Jonaitienės nusikaltimo istorija“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Motinos rankos. Almos Jonaitienės nusikaltimo istorija“, Rolandas Parafinavičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Rolandas Parafinavičius su knyga „Motinos rankos. Almos Jonaitienės nusikaltimo istorija“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Motinos rankos. Almos Jonaitienės nusikaltimo istorija“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Rolandas Parafinavičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Motinos rankos. Almos Jonaitienės nusikaltimo istorija“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Motinos rankos. Almos Jonaitienės nusikaltimo istorija“ perkama kartu