0

Motinystės kelias

Šiuo metu neparduodama
Naujausia Kristinos Sabaliauskaitės knyga PETRO IMPERATORĖ jau prekyboje!

Jus tikrai sudomins kuri nors knyga iš pasiūlymo ATPIGO!!
Informacija

Motinystės kelias

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 15x24, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 304
  • ISBN ar kodas: 9786090133613

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Apie motinystę. Tokią, kokia ji yra iš tikrųjų – su visa emocijų vaivorykšte. Knygos „Motinystės kelias“  autorė Sigita Valevičienė nevengia tamsių ir sunkių temų, nebijo kalbėti apie tokius jausmus, kuriuos moterys slepia net nuo savęs, tačiau tuo pačiu ji parodo kelią į šviesesnes mintis.

Šiuolaikinės mamos būna visokios – vienos siekia karjeros, kitos ryžtasi leisti laiką tik su vaiku ir net nenori kelti kojos iš namų, vienos mėgaujasi dėmesiu sau ir vaikui socialiniuose tinkluose, kitos – vaikelį saugo nuo svetimų akių ir niekur nededa jo nuotraukų, vienos siekia būti tobulos ir lanko kursus, skaito literatūrą bei domisi viskuo, ką tik randa apie motinystę, kitos – pasitiki savo instinktais ir nebijo klysti.


Tačiau laikui bėgant ir požiūriui į pasaulį keičiantis, kai kas išliko nepakitę – kiekvienai moteriai, kuri tampa mama, tenka susidurti su neišvengiamais pokyčiais savyje. Jai tenka nueiti motinystės kelią. Šis kelias dažnai būna sunkus jau vien dėl to, kad moteris ima geriau save pažinti, pamato kur kas daugiau silpnybių nei įsivaizdavo turinti, susiduria su savo trapumu, su meile, kuri iškelia į padanges tiek pat, kiek žeidžia ir skaudina. Tačiau tame kelyje moterys dažnai atranda ir savo drąsą, svajones, netgi savo pašaukimą.


Sigita Valevičienė knygoje „Motinysės kelias“ stengiasi tapti tuo gidu, kuris lydės moterį jos transformacijos kelionėje. Čia rasite atsakymus, kas yra moteriškumas ir kokie svarbiausi įvykiai keičia moters gyvenimą:


-    Kaip anksčiau ir dabar suprantami bei vertinami moters pokyčiai

-    Kaip pasiruošti pirmosioms mėnesinėms ir intymiems santykiams

-    Kaip sutikti nėštumą, persileidimą ar mažylio netektį, kaip suprasti savo emocijas

-    Kas vyksta su moterimi nėštumo metu – kaip keičiasi kūnas, mąstymas, emocijos ir kaip tai valdyti

-    Ką daryti, kad gimdymas būtų kuo sklandesnis

-    Kaip priprasti prie naujo – mamos – vaidmens

-    Kaip kurti santykius šeimoje – su mamomis, močiutėmis


Knygoje gvildenamos ir tokios temos kaip sapnai, lankantys pastojusias moteris, tėvo vaidmuo gimdyme ar motinystės liūdesys ir net vienatvės jausmas.


Knyga tinkama ir bręstančiai merginai, ir besilaukiančiai ar jau pagimdžiusiai mamai, ir vyrams, tėvams, norintiems suvokti, kas vyksta artimos moters gyvenime.


Sigita Valevičienė – keturių vaikų mama, psichologė, psichoterapeutė. Gilinasi į nėštumo, motinystės temas, nuo 2016 metų Kauno krikščioniškuosiuose gimdymo namuose dirba medicinos psichologe. Škotijoje baigė dulų ir hipnogimdymų mokymus. Ruošia poras gimdymui ir motinystei. Ji įsitikinusi, kad motinystė keičia moterį, o ta vidinė kelionė, skirta išmokti pamilti ne tik vaikus, bet ir save pačią.


„Žmonėms kyla daug klausimų ir kartu nerimo bei lūkesčių, susijusių su mergaičių brendimu ir pasirengimu santykiams, su pastojimu, laukimusi, gimdymu ir galiausiai vaiko auginimu.  Sigitos Valevičienės knyga labai plačiai ir išsamiai apžvelgia motinystės temą ir pateikia nevienapusišką, o trimatį vaizdą.“


Doc. dr. Asta Adler

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu