0

Pirkėjų atsiliepimai

Motociklininko dienoraštis (knyga su defektais)

Kaina: 3,29 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-07-31 3.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Motociklininko dienoraštis (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

1952 m. du jaunuoliai iš Buenos Airių - vienas jų buvo dvidešimt trejų metų medicinos studentas Ernestas Guevara - galingu motociklu ,,La Ponderosa II" išvyksta į kelionę, nusidriekusią per Argentiną, Čilę, Peru, Boliviją, Venesuelą. Jos metu vaikinams teko padirbėti įvairiausių darbų - nuo gaisrininko iki futbolo trenerių, patirti meilės istorijų, taip pat nuolat sukti galvas, kaip susirasti maisto ir kur prisiglausti nakčiai.

Šis dramatiškų ir komiškų įvykių pilnas dienoraštis atskleidžia to meto Lotynų Amerikos panoramą, pasakoja apie jos žmonių gyvenimą, nelaimes ir džiaugsmus, apie čia klestinčią socialinę neteisybę. Kelionė, galėjusi likti Che jaunystės nuotykiu, buvo lemtinga ir tapo kuklia Ernesto Che Guevaros didžiojo gyvenimo nuotykio preliudija - po dešimties metų visas pasaulis žinojo jo vardą.


  • Autorius: Ernesto Che Guevara
  • Leidėjas: Kitos knygos
  • Išleidimo metai: 2008
  • Knygos puslapių skaičius: 136
  • Formatas: 15x20, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955640639-BR

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Motociklininko dienoraštis (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Memuarai apie visuomenę, politiką

Ernesto Che Guevara pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Motociklininko dienoraštis (knyga su defektais)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Motociklininko dienoraštis (knyga su defektais)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Motociklininko dienoraštis (knyga su defektais)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Motociklininko dienoraštis (knyga su defektais)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Ernesto Che Guevara tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Motociklininko dienoraštis (knyga su defektais)" perkama kartu