0

Motyvuojanti atlygio sistema

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Motyvuojanti atlygio sistema

  • Leidėjas: KTU leidykla Technologija
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 236
  • ISBN ar kodas: 9786090204955

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Motyvuojanti atlygio sistema" aprašymas
II pataisyta ir papildyta laida.
Vadovėlyje pateikta medžiaga yra teorinis atlyginimų sistemų kūrimo žinių pagrindas verslo ir administravimo sričių vadovams ir specialistams. Vadovėlis skirtas studentams, studijuojantiems personalo valdymo, personalo vadybos, personalo organizavimo, organizacijų vadybos, organizacijos elgsenos, lyderiavimo ir kt. modulius, ir jų dėstytojams. Taip pat jis bus naudingas ir įvairių organizacijų vadovams, žmoniškųjų išteklių specialistams ir visiems susidomėjusiems motyvacija ir jos didinimo galimybėmis. Vadovėlyje per motyvacijos, veiklos vertinimo ir atlygio ryšį atskleidžiama motyvuojančios atlygio sistemos esmė ir bruožai, pristatomi žinių visuomenėje funkcionuojančių organizacijų atlygio sistemos ypatumai.

Parašykite atsiliepimą apie "Motyvuojanti atlygio sistema"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Motyvuojanti atlygio sistema, kurią skaitytojams dovanoja Diana Lipinskienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Diana Lipinskienė su knyga Motyvuojanti atlygio sistema jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Motyvuojanti atlygio sistema patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Diana Lipinskienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Motyvuojanti atlygio sistema palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Motyvuojanti atlygio sistema" perkama kartu