0
Motyvuoti paprasta. Praktiniai sprendimai vadovams
6.99 InStock

Motyvuoti paprasta. Praktiniai sprendimai vadovams

  • Nuolaida knygai -25%
5.0
(1 įvertinimai)
Internetu: 6,99 €
Knygyne: 9,29 €*
Sutaupote: 2.30 € (25%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
2018-10-19 Vaida

Puiki knyga, lengvas skaitymas ir naudingos žinios.

Informacija

Motyvuoti paprasta. Praktiniai sprendimai vadovams

  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 15x21, puskiečiai viršeliai
  • Puslapių skaičius: 166
  • ISBN ar kodas: 9786094662492

6.99 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Lina Preikšienė – konsultacijų kompanijos „Grand Partners“ vyriausioji verslo konsultantė, organizacijų psichologė, mokymų trenerė. Nuo 2001-ųjų yra sukūrusi daug autorinių mokymų potencialiems ir esamiems vadovams. Konsultuoja vadovus, diegia personalo srities projektus įmonėse, atlieka organizacijų bei personalo tyrimus.


Kiekvieną dieną daugelis vadovų susiduria su kritinėmis situacijomis: darbuotojai laiku neatlieka užduočių arba atlieka jas netinkamai, niekaip nepavyksta sutelkti komandos narių ir pasiekti užsibrėžtų tikslų. Dažnu atveju šie ir panašūs nesklandumai kyla dėl darbuotojų motyvacijos stokos. Nuo to kenčia ir darbo rezultatai, ir kolektyvo narių santykiai.


Knyga „Motyvuoti paprasta. Praktiniai sprendimai vadovams“ – tai nepamainoma pagalba visų lygių vadovams bei specialistams, kuriems tenka vadovauti projektams ir spręsti su darbuotojų motyvacijos stoka susijusias problemas. Šiame sprendimų rinkinyje rasite konkrečių situacijų analizę, naudingų įžvalgų ir efektyvių patarimų. Knygos autorė tiki: taikant šioje knygoje „Motyvuoti paprasta. Praktiniai sprendimai vadovams“ pateiktus būdus, sužadinti darbuotojų įsitraukimą ir motyvaciją taps daug paprasčiau.
2018-10-19 Vaida

Puiki knyga, lengvas skaitymas ir naudingos žinios.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu