0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mumija, arba Ramzis Prakeiktasis

5.0
(8 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2016-09-30 Lina

Labai įdomi knyga. Kas skaitė ką nors iš vampyrų kronikų, tiems tikrai patiks!


Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 2.99 SoldOut

Knygos "Mumija, arba Ramzis Prakeiktasis" aprašymas

Anne Rice, viena žymiausių šiuolaikinių JAV rašytojų, gimė 1941 m. spalio 4 d. Naujajame Orleane. Jos romanai "Interviu su vampyru" (filmas su Tomu Kruzu, Bradu Pitu bei Antonijum Banderasu sumušė visus populiarumo rekordus), "Mumija", "Operos kastratai" bei kiti yra išversti į 28 pasaulio kalbas ir išleisti 100 milijonų egzempliorių tiražu. Anne Rice neabejotinai yra populiariausia šiuolaikinė rašytoja pasaulyje.


"Stulbinanti siaubo ir romantikos pynė. Ramzis ir jo moterys - nuostabūs, stiprūs tipažai, kupini žmogiškų ydų."


ATLANTA JOURNAL


Galų gale archeologas Lourensas Stratfordas pasiekia savo gyvenimo tikslą - Egipte atranda neišplėštą Ramzio Didžiojo kapavietę.

Prieš tūkstančius metų išgėręs gyvybės eliksyro, Ramzis, tapęs nemirtingu, yra pasmerktas nuolat prisikelti ir sujaukti jo žavesiui negalinčių atsispirti moterų gyvenimus. Taip atsitiko prieš du tūkstančius metų, kai Ramziu Prakeiktuoju susižavėjo Egipto karalienė Kleopatra, Julijaus Cezario ir Marko Antonijaus meilužė. Taip atsitinka ir dvidešimtojo amžiaus pradžioje Londone, kur jo apžavams ir nežabotam seksualumui neatsispiria didžiulio turto paveldėtoja Džulija Stratford. Tačiau Ramzis prakeiktas ir jo prakeiksmas iš esmės pakeis gyvenimus visų žmonių (netgi mirusios Kleopatros), su kuriais jį suves likimas.


Iš anglų kalbos vertė Vlada Baubonienė


  • Autorius: Anne Rice
  • Leidėjas: Eridanas
  • Išleidimo metai: 2008
  • Knygos puslapių skaičius: 351
  • Formatas: 17x25, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789986972242

2016-09-30

Labai įdomi knyga. Kas skaitė ką nors iš vampyrų kronikų, tiems tikrai patiks!

2011-09-02

Nesuprantu kodel tiek mazai jos knygu isleista lietuviskai? Geriausia, populiariausia ir nieks negali isverst ir isleist?

2011-02-11

labai įdomi knyga, labai patiko,

2009-12-20

10 balu

2008-09-02

Man taip regis, filmo kūrėjai irgi skaitė šį romaną, bet padarė daug ką savaip.

2008-08-04

Efektingas romanas, negali likti abejingas gerai charakterizuotiems personažams. Super.

2008-07-28

Geras romanas, gera mintis - mirusiems ne vieta tarp gyvųjų.

2008-07-19

Labai patiko. Itin talentingai pavaizduotos romano moterys - XX amžiaus emancipantė Džulija bei senojo Egipto valdovė, gražuolė ir pasileidėlė Kleopatra. Nuostabiai lyginamas jų jausmingumas, seksualumas. Hipnotizuojanti knyga.

Parašykite atsiliepimą apie "Mumija, arba Ramzis Prakeiktasis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Mumija, arba Ramzis Prakeiktasis", kurią skaitytojams dovanoja Anne Rice. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Anne Rice su knyga "Mumija, arba Ramzis Prakeiktasis" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Mumija, arba Ramzis Prakeiktasis" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Anne Rice. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Mumija, arba Ramzis Prakeiktasis" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Mumija, arba Ramzis Prakeiktasis" perkama kartu