0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Munchas ir Čiurlionis: Melancholija ir Saulė

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Munchas ir Čiurlionis: Melancholija ir Saulė


Šiuo metu neparduodama

2021-08-31 20.19 SoldOut
Knygos "Munchas ir Čiurlionis: Melancholija ir Saulė" aprašymas
Novatoriška lyginamoji Čiurlionio ir Muncho kūrybos analizė atskleidžia šių menininkų kūrybos vietą Vakarų modernėjančios dailės raidos procesuose ir jų kūrybos gelmines prasmes.Tiek Munchas, tiek Čiurlionis, kurdami svetimšalių pavergtose tėvynėse, vienodai giliai išreiškė savo tautos laisvės siekius, formavo tautinius idealus, jų laisvės ilgesį, kūrė romantinį idealizuotą savo tautos dvasinį veidą, ateities vizijas, kovotojų už savo idealus vaizdinius, tačiau, nuostabiausia, kad netrukus iš romantinių svajų versmių išsiliejo jėgos, kurios šį vaizduotės sukurtą pasaulį pavertė realybe.


Parašykite atsiliepimą apie "Munchas ir Čiurlionis: Melancholija ir Saulė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Munchas ir Čiurlionis: Melancholija ir Saulė", kurią skaitytojams dovanoja Laima Marija Petrusevičiūtė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Laima Marija Petrusevičiūtė su knyga "Munchas ir Čiurlionis: Melancholija ir Saulė" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Munchas ir Čiurlionis: Melancholija ir Saulė" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Laima Marija Petrusevičiūtė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Munchas ir Čiurlionis: Melancholija ir Saulė" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Munchas ir Čiurlionis: Melancholija ir Saulė" perkama kartu