0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mundus emblematum: XVII a. Vilniaus spaudinių iliustracijos

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Mundus emblematum: XVII a. Vilniaus spaudinių iliustracijos


Šiuo metu neparduodama

2021-07-31 16.98 SoldOut
Knygos "Mundus emblematum: XVII a. Vilniaus spaudinių iliustracijos" aprašymas

Šioje knygoje aptariama "knyginė" Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės kultūros dalis. Joje kalbama apie iliustruotą proginę literatūrą, XVII amžiuje sudariusią bene trečdalį visos leidžiamos spaudos. Šie panegiriniai leidiniai buvo vieni puošniausių spaudinių, glaudžiai susiję su tekstine ir plastine patirtimi, dažniausiai puošti emblemomis arba embleminėmis iliustracijomis. Emblemika aprėpia plastikos ir idėjų sritį, t. y. vaizdinius, kurie grįsti rašytiniu tekstu ir yra atitinkamos vaizdinės raiškos. Emblema, sudaryta iš vaizdo ir teksto, atveria galimybę pažvelgti į baroko dailę per idėjų pasaulį. Emblemos vaizdui išreikšti buvo naudojama universaliausio pobūdžio simbolika, o embleminis kalbėjimo būdas buvo reiškiamas tam tikrais suformuluotais ir nusistovėjusiais vaizdiniais, kurie kiekvienoje kultūrinėje terpėje įgijo savitas formas. Šia knyga siekiama atskleisti emblemikos pobūdį LDK knygų grafikoje ir paskiruose dailės kūriniuose, tiesiogiai susijusiuose su emblemine vaizdo raiška.Parašykite atsiliepimą apie "Mundus emblematum: XVII a. Vilniaus spaudinių iliustracijos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Mundus emblematum: XVII a. Vilniaus spaudinių iliustracijos, kurią skaitytojams dovanoja Jolita Liškevičienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Jolita Liškevičienė su knyga Mundus emblematum: XVII a. Vilniaus spaudinių iliustracijos jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Mundus emblematum: XVII a. Vilniaus spaudinių iliustracijos patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jolita Liškevičienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Mundus emblematum: XVII a. Vilniaus spaudinių iliustracijos palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Mundus emblematum: XVII a. Vilniaus spaudinių iliustracijos" perkama kartu