0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mūrinės statybos raida Lietuvoje XIII-XVI a.

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Mūrinės statybos raida Lietuvoje XIII-XVI a.


Šiuo metu neparduodama

2021-08-31 14.29 SoldOut
Knygos "Mūrinės statybos raida Lietuvoje XIII-XVI a." aprašymas

Lietuvos didžiųjų kunigaikščių rūmų studijos, XV tomas

Ši knyga išleidžiama pasitinkant žymaus lietuvių architektūros istorijos tyrinėtojo profesoriaus dr. Stasio Abramausko (1927–1996) gimimo 85-erių metų sukaktį.
Leidinyje pirmą kartą publikuojama į lietuvių kalbą išversta profesoriaus disertacija „Mūrinės statybos raida Lietuvoje XIII–XVI a.“, itin sėkmingai apginta Maskvoje 1965 m. ir nuolat cituota Lietuvoje bei užsienyje iš mašinraščio. Autoriaus pateiktas originalias mokslines įžvalgas apie ankstyvąją Lietuvos mūro architektūrą patvirtino pastarųjų dešimtmečių Lietuvos didžiųjų kunigaikščių rūmų Vilniuje, kitų svarbių mūro objektų archeologiniai, architektūriniai, dendrochronologiniai ir kiti tyrinėjimai. Tai liudija, kad prieš beveik pusę amžiaus parengta ir ideologiniais sumetimais tuo metu rankraščio pavidalu likusi fundamentali studija neprarado savo mokslinės reikšmės, tapo Lietuvos architektūros raidos istoriografijos klasikiniu veikalu.Parašykite atsiliepimą apie "Mūrinės statybos raida Lietuvoje XIII-XVI a."

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Mūrinės statybos raida Lietuvoje XIII-XVI a., kurią skaitytojams dovanoja Stasys Abramauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Stasys Abramauskas su knyga Mūrinės statybos raida Lietuvoje XIII-XVI a. jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Mūrinės statybos raida Lietuvoje XIII-XVI a. patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Stasys Abramauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Mūrinės statybos raida Lietuvoje XIII-XVI a. palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Mūrinės statybos raida Lietuvoje XIII-XVI a." perkama kartu