0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Murmanti siena

3.0
(9 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2013-08-11 Kr.

Labai patiko, ir iš vis, Parulskio rašymo stilius labia fainas.

Murmanti siena


Šiuo metu neparduodama

2021-08-31 5.79 SoldOut
Knygos "Murmanti siena" aprašymas

Romanas "Murmanti siena" – vienos šeimos istorija, užsimezgusi praeito amžiaus pradžioje ir tebesitęsianti iki šių dienų. Kaip ir XX amžiaus Lietuvos istorija, taip ir šios šeimos gyvenimas susijęs su abiem pasauliniais karais, su komunistiniu režimu, fašizmu, žydų genocidu, sovietinės Lietuvos partizanais...

Skaitytojo pamėgtas Sigito Parulskio kūrybos braižas atpažįstamas ir "Murmančioje sienoje": romanas ironiškas, paradoksalus, įžvalgus.

Murmanti siena – ir ta, kuri mus skiria, ir ta, kuri gal vienintelė liks mums atsiremti: „XX amžiuje apie sienas buvo daug kalbama: Kinijos siena, Berlyno siena, „Pink Floyd“ siena, valstybės siena, Raudų siena, pasaulis be ribų, atvira visuomenė, susvetimėjimo sienos ir kitokios nesąmonės. Kad ir ką žmonės būtų norėję pasakyti, vienokiu ar kitokiu pavidalu jų kalboje slypėjo arba sienos baimė, arba baimė, kad sienos nebėra, ir nebus į ką atsiremti, nebus kam suversti bėdos dėl savo nelaimių, neryžtingumo ir nesėkmių."


  • Autorius: Sigitas Parulskis
  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2008
  • Knygos puslapių skaičius: 373
  • Formatas: 15x22, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955231998

2013-08-11

Labai patiko, ir iš vis, Parulskio rašymo stilius labia fainas.

2011-01-03

gera

2010-05-23

patiko

2009-11-05

Labai labai patiko. Pirmus 100 puslapių vargau, bet nepasidaviau ir tada gavau dovanų puikių minčių. kaip geras filmas susidėliojo. Knyga, kurią pirmą kartą noriu skaityti dar kartą.

2009-04-09

anekdotas,girtuoklio sapaliojimai

2009-01-24

nee

2009-01-16

patiko

2008-12-31

Neturi apie ką rašyti, tai raš bile ką...

2008-12-30

gal nesuprantu,gal esu neintelektualas bet tai visiskas slamstas

Parašykite atsiliepimą apie "Murmanti siena"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Murmanti siena, kurią skaitytojams dovanoja Sigitas Parulskis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sigitas Parulskis su knyga Murmanti siena jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Murmanti siena patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sigitas Parulskis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Murmanti siena palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Murmanti siena" perkama kartu