0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mus pavogė: nusikaltimų istorija

Kaina internetu: 3,99 €
Kaina knygyne: 16,99 €*
Sutaupote: 13.00 € (77%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-11-30 3.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mus pavogė: nusikaltimų istorija" aprašymas

Populiari ir premijomis įvertinta rusų autorė Liudmila Petruševskaja siūlo modernų detektyvą „Mus pavogė: nusikaltimų istorija“. Rašytoja sako, kad jame nesutiksime protingų ir sąžiningų bylų tyrėjų – tokie jau seniai išnyko. Tai istorija, kurioje aukos visai nenori tyrimo ir tam turi savų priežasčių, kurias skaitytojas supras pabaigoje.

Romane „Mus pavogė: nusikaltimų istorija“ skaitytojui tenka atsakingas vaidmuo. Juk kiekvienas iš mūsų yra genialus tyrėjas ir kilnus, inteligentiškas žmogus, kuris tikrai neima kyšio, gerbia tiesą ir supranta, kad pasaulyje egzistuoja toks svarbus dalykais kaip meilė.

„Mus pavogė: nusikaltimų istorija“ – painus pasakojimas apie Rusijos diplomatinius šnipus, jų nelaimingas žmonas ir sukeistus kūdikius. Skamba lyg Lotynų Amerikos melodrama, tačiau iš tiesų autorė, kaip niekas kitas, moka papasakoti apie rusų gyvenimą devintajame dešimtmetyje. Liudmila Petruševskaja tikrai verčia krūpčioti atpažinus to meto realijas.

Istorija prasideda šiomis dienomis, kuomet motina oro uoste išlydi dvynukus, keliaujančius pas tėvą. Tik nuotaika tokia, lyg mama siųstų vaikus į karą. Dar keičiau, kad berniukai, nors ir panašūs, bet iš tiesų nėra broliai, o jų pase įrašytas tas pats vardas, tas pats adresas ir net ta pati gimimo data. Būna ir taip. Kaip? Apie tai ir kalba ši nepaprasta knyga.

„Mus pavogė: nusikaltimų istorija“ – beprotiška ir net šiek tiek absurdiška istorija, kurioje itin gausu spalvingų, ryškių personažų, atsitiktinumų, sutapimų ir lemtingų susitikimų. Tačiau pasaulyje visko nutinka. Pasiruoškite iššūkiui ir tikram skaitymo malonumui.

Liudmila Petruševskaja gimė 1938-tais metais, Maskvoje, profesoriaus šeimoje. Ji Maskvos universitete baigė žurnalistikos studijas, septintojo dešimtmečio viduryje pradėjo rašyti apsakymus, eiles ir pjeses, nuo 1972-tų metais dirbo Centrinės televizijos studijos redaktore.
Rašytoja už savo kūrybą gavo ne vieną nacionalinį apdovanojimą, pelnė „World Fantasy Award“ prizą, taip pat buvo du kartus nominuota rusų „Booker“ premijai.
Liudmilos Petruševskajos spektakliai yra rodomi viso pasaulio scenose, o knygos išverstos į daugiau nei trisdešimt kalbų. Lietuvos skaitytojai su autorės kūryba jau galėjo susipažinti autobiografinėje knygoje „Mergaitė iš "Metropolio": istorijos iš mano gyvenimo“.

Iš rusų kalbos vertė Gintarė Adomaitytė  • Autorius: Liudmila Petruševskaja
  • Leidėjas: Gelmės
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 304
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098168938

Parašykite atsiliepimą apie "Mus pavogė: nusikaltimų istorija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Rusų detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Mus pavogė: nusikaltimų istorija", kurią skaitytojams dovanoja Liudmila Petruševskaja. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Liudmila Petruševskaja su knyga "Mus pavogė: nusikaltimų istorija" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Mus pavogė: nusikaltimų istorija" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Liudmila Petruševskaja. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Mus pavogė: nusikaltimų istorija" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Mus pavogė: nusikaltimų istorija" perkama kartu