0

Muškietininkai po 20 metų (DVD)

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Muškietininkai po 20 metų (DVD)

  • Leidėjas: GPP
  • ISBN ar kodas: 4743005056844

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Muškietininkai po 20 metų (DVD)" aprašymas
Muškietininkų ketveriukė paseno 20 metų, tačiau išsaugojo meistriškumą. Nužudytos klastingos Miledi sūnus trokšta keršto. Laukia nauji iššūkiai, kurių metu padėti galės tik per dešimtmečius išsaugota draugystė...
Regionai: 2,5
Trukmė: 304 min
Kalba - rusų
Subtitrai - lietuviški

Parašykite atsiliepimą apie "Muškietininkai po 20 metų (DVD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Muškietininkai po 20 metų (DVD), kurią skaitytojams dovanoja Nuotykiai. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Nuotykiai su knyga Muškietininkai po 20 metų (DVD) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Muškietininkai po 20 metų (DVD) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Nuotykiai. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Muškietininkai po 20 metų (DVD) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Muškietininkai po 20 metų (DVD)" perkama kartu