0

Mūsų čia niekada nebuvo

  • Nuolaida knygai -21%
Kaina internetu: 5,29 €
Kaina knygyne: 6,69 €*
Sutaupote: 1.40 € (21%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Mūsų čia niekada nebuvo

  • Leidėjas: Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 76
  • ISBN ar kodas: 9786094801679

2021-03-31 5.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Mūsų čia niekada nebuvo" aprašymas

PIRMOJI POEZIJOS KNYGA

„Gimiau Kaune, bet didžiąją gyvenimo dalį praleidau Marijampolėje – pakeliui į mokyklą sukūriau dalį šioje knygoje esančių eilėraščių. Tuomet kaimynystėje gyveno upė, tiltas, agresyvoki jaunuoliai lakiniais batais ir ratais slampinėjančios benamės katės. Kartais visiems jiems jaučiu stiprius sentimentus – matyt, dėl to jie išnyra mano eilėraščiuose.
Ši knyga – apie prisiminimus, dažnai virstančius neapibrėžtomis, sapniškomis istorijomis. Laikui bėgant faktai ir detalės išsikreipia, žmonės ir gyvūnai pasikeičia, kol imi nebesuprasti – kas nutiko išties, o ką prasimanei. Dabar šie veikėjai savo stovyklavietes įsikūrė puslapiuose, žodžiuose, pauzėse – kiekvienas liudija apie svarbiausias neišvengiamybes: susitikimus, išsiskyrimus, mirtį. Apie saugią distanciją tarp savęs ir kasdienos. Ir apie tą jausmą, kad galbūt mūsų iš tikrųjų čia niekuomet nebuvo.
Galų gale – kas įrodys kitaip?“

Laura Kromalcaitė

Leidyklos skelbtame „Pirmosios knygos“ konkurse 2020 m. Laura Kromalcaitė laimėjo pirmąją vietą poezijos kategorijoje.

Parašykite atsiliepimą apie "Mūsų čia niekada nebuvo"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Mūsų čia niekada nebuvo, kurią skaitytojams dovanoja Laura Kromalcaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Laura Kromalcaitė su knyga Mūsų čia niekada nebuvo jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Mūsų čia niekada nebuvo patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Laura Kromalcaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Mūsų čia niekada nebuvo palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Mūsų čia niekada nebuvo" perkama kartu