Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Mūsų laikų išmintis

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 12.49 SoldOut

Knygos „Mūsų laikų išmintis“ aprašymas

Šioje knygoje rasite išmintingų minčių apie svarbiausias žmogiškąsias vertybes: gerumą, atkaklumą, ištvermingumą, viltį ir drąsą. Kiekvieną mintį iliustruoja nuostabūs žymiausių pasaulio dainininkų paveikslai. Knyga padės į ateitį nusinešti vertingiausias praeities savybes. Tai neįkainojama dovana visam gyvenimui...
Iš anglų kalbos vertė Danguolė Reikaitė.Parašykite atsiliepimą apie „Mūsų laikų išmintis“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Mūsų laikų išmintis“, Helena Exley. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Helena Exley su knyga „Mūsų laikų išmintis“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Mūsų laikų išmintis“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Helena Exley. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Mūsų laikų išmintis“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Mūsų laikų išmintis“ perkama kartu