⭐Mūsų 21-ojo GIMTADIENIO FIESTA! Ypatingi pasiūlymai ir šventinės kainos Jums! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mūsų mažasis princas. Kūdikio knyga

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-02-28 15.99 SoldOut

Knygos "Mūsų mažasis princas. Kūdikio knyga" aprašymas

Nuo pat tos akimirkos, kai sužinojote, kad laukiatės, iki įsimintinų pirmųjų kartų – kai pirmą kartą grįžote namo nebe dviese, kai pirmą kartą atsargiai maudėte savo kūdikį vonelėje, kantriai migdėte ir davėte paragauti „tikro“ maisto, kai saugojote žengiant pirmuosius nedrąsius žingsnius, visus pirmuosius kartus, patirtus drauge su naujuoju Jūsų šeimos nariu – kūdikiu, kuris pamažu virsta išdaigas krečiančiu vaiku, o Jūs jau neįsivaizduojate, kad kažkada galėjote gyventi tik dviese – visa tai galėsite įrašyti knygoje „Mūsų mažasis princas. Kūdikio knyga“.

Viskas, kas vyksta Jūsų gyvenime gimus kūdikiui – tarsi spalvinga karuselė, kurioje sukasi nauji įvykiai: Jūsų kūdikis sparčiai keičiasi, auga, mokosi šypsotis, juoktis, atsisėsti ir vaikščioti. Įvykiai keičia vienas kitą, o kiekviena, net menkiausia permaina kūdikėlio gyvenime labai svarbi – tad ši nuostabiai iliustruota, jautriomis „Mažojo princo“ citatomis papuošta kūdikio knyga „Mūsų mažasis princas. Kūdikio knyga“ padės Jums nepamiršti!

Ūgtelėjęs Jūsų vaikas su didžiausiu malonumu pats atsivers knygą, juk pagrindinis herojus yra jis! Visi Jūsų ranka užrašyti kūdikio gyvenimo pradžios įvykiai jam bus nepaprastai įdomūs, o žvelgdamas į savo nuotraukas vaikas nuoširdžiai stebėsis, kad kažkada buvo toks mažutis!

„Ir kai tu mane prisijaukinsi, bus nuostabu! Auksaspalviai kviečiai man primins tave. Ir man patiks klausytis juose ošiančio vėjo…“
Antoine de Saint-Exupéry

Padovanokite nuostabių prisiminimų laiką sau ir savo mylimam vaikui – užpildykite knygą „Mūsų mažasis princas. Kūdikio knyga“, kurią jis saugos visą gyvenimą.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Mūsų mažasis princas. Kūdikio knyga"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kūdikių albumai

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Mūsų mažasis princas. Kūdikio knyga", kurį pristato Dainora Krasavičiūtė. Siūlome ne tik išsamų "Mūsų mažasis princas. Kūdikio knyga" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Dainora Krasavičiūtė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Mūsų mažasis princas. Kūdikio knyga". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Mūsų mažasis princas. Kūdikio knyga" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Mūsų mažasis princas. Kūdikio knyga" perkama kartu