⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mūsų mažoji princesė. Kūdikio knyga

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-03-31 17.49 SoldOut

Knygos "Mūsų mažoji princesė. Kūdikio knyga" aprašymas

Nuo pat tos akimirkos, kai sužinojote, kad laukiatės, iki įsimintinų pirmųjų kartų – kai pirmą kartą grįžote namo nebe dviese, kai pirmą kartą atsargiai maudėte savo kūdikį vonelėje, kantriai migdėte ir davėte paragauti „tikro“ maisto, kai saugojote žengiant pirmuosius nedrąsius žingsnius, visus pirmuosius kartus, patirtus drauge su naująja Jūsų šeimos nare – dukra, kuri pamažu virsta išdaigas krečiančia mergaite, o Jūs jau neįsivaizduojate, kad kažkada galėjote gyventi tik dviese – visa tai galėsite įrašyti knygoje „Mūsų mažoji princesė. Kūdikio knyga“.

Viskas, kas vyksta Jūsų gyvenime gimus kūdikiui – tarsi spalvinga karuselė, kurioje sukasi nauji įvykiai: Jūsų kūdikis sparčiai keičiasi, auga, mokosi šypsotis, juoktis, atsisėsti ir vaikščioti. Įvykiai keičia vienas kitą, o kiekviena, net menkiausia permaina kūdikėlio gyvenime labai svarbi – tad ši nuostabiai iliustruota, jautriomis „Mažojo princo“ citatomis papuošta kūdikio knyga „Mūsų mažoji princesė. Kūdikio knyga“ padės Jums nepamiršti!

Ūgtelėjusi Jūsų dukra su didžiausiu malonumu pati atsivers knygą, juk pagrindinė herojė yra ji! Visi Jūsų ranka užrašyti kūdikio gyvenimo pradžios įvykiai jai bus nepaprastai įdomūs, o žvelgdama į savo nuotraukas ji nuoširdžiai stebėsis, kad kažkada buvo tokia mažutė!

„Ir kai tu mane prisijaukinsi, bus nuostabu! Auksaspalviai kviečiai man primins tave. Ir man patiks klausytis juose ošiančio vėjo…“
Antoine de Saint-Exupéry

Padovanokite nuostabių prisiminimų laiką sau ir savo mylimai dukrai – užpildykite knygą „Mūsų mažasis princas. Kūdikio knyga“, kurią ji saugos visą gyvenimą.


  • Autorius: Dainora Krasavičiūtė
  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 96
  • Formatas: 20x23, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094842801

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Mūsų mažoji princesė. Kūdikio knyga"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kūdikių albumai

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Mūsų mažoji princesė. Kūdikio knyga", kurį pristato Dainora Krasavičiūtė. Siūlome ne tik išsamų "Mūsų mažoji princesė. Kūdikio knyga" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Dainora Krasavičiūtė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Mūsų mažoji princesė. Kūdikio knyga". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Mūsų mažoji princesė. Kūdikio knyga" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Mūsų mažoji princesė. Kūdikio knyga" perkama kartu