0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mūsų nepalaužė. Partizanų, ryšininkų, tremtinių, holokausto aukų ir jų šeimų likimai

  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 15,49 €
Kaina knygyne: 17,79 €*
Sutaupote: 2.30 € (13%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Mūsų nepalaužė. Partizanų, ryšininkų, tremtinių, holokausto aukų ir jų šeimų likimai


2021-08-31 15.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Mūsų nepalaužė. Partizanų, ryšininkų, tremtinių, holokausto aukų ir jų šeimų likimai" aprašymas

Ši knyga gimė po ilgo ir kruopštaus Laimos Vincės darbo – 2007–2011 metais užrašytų partizanų, ryšininkų ir tremtinių išgyvenimų.

„Kad išgirsčiau jų pasakojimus, keliavau į atokiausius kaimelius. Teko nakvoti ant šieno, padėti savo pašnekovams tvarkytis buityje, sėdėti prie stalo ir mėgautis šeimininkų vaišingumu. Dažnai kartu verkėme, tačiau kur kas dažniau juokėmės. Kai kalbėjausi su savo pašnekovais, dauguma jų buvo įkopę į aštuntą ar devintą dešimtį. Nerimavau, kad jie neprisimins savo jaunystės įvykių, tačiau jų pasakojimai buvo išsamūs, tikslūs ir nuoseklūs.“
Laima Vincė

„Laimos Vincės lietuvių kalba leidžiama knyga „Mūsų nepalaužė“ paliečia pačią vertingiausią žmogaus atminties dalį – atsiminimus. Ir ne tik paliečia, bet ir padeda mums perprasti tragiškiausius XX a. įvykius išgyvenusių žmonių – lietuvių, žydų, vokiečių – patirtį. <...> Manau, užrašytuose prisiminimuose autorė užčiuopė tai, kas svarbiausia – tie žmonės mylėjo, nors patyrė daugybę žiaurumų ir netekčių. O jų pasakyti žodžiai vertingi ne mažiau negu storos istorikų knygos.“
Arvydas Anušauskas, istorikas, politikas

Laima Vincė – rašytoja, dramaturgė, poetė, vertėja, dėstytoja. Ji įgijo kūrybinio rašymo literatūros magistro laipsnį Kolumbijos universiteto meno mokykloje ir negrožinės literatūros magistro laipsnį Naujojo Hampšyro universitete. Laima Vincė yra gavusi dvi Fulbright kūrybinio rašymo stipendijas, Nacionalinio fondo literatūros meno premiją bei PEN vertimų fondo dotaciją. Parašė romaną This is Not My Sky („Tai ne mano dangus“) ir šešias negrožinės literatūros knygas: Lenin‘s Head on a Platter („Lenino galva ant padėklo“), Journey into the Backwaters of the Heart („Mūsų nepalaužė“), The Snake in the Vodka Bottle („Gyvatė degtinės butelyje“), Digging a Hole to China: A Memoir on Teaching and Traveling („Tunelis į Kiniją: Prisiminimai apie mokymą ir keliones“), The Way Life Should Be („Koks turėtų būti gyvenimas“).


  • Autorius: Laima Vincė
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 360
  • Formatas: 16x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090138854

Parašykite atsiliepimą apie "Mūsų nepalaužė. Partizanų, ryšininkų, tremtinių, holokausto aukų ir jų šeimų likimai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių tikros istorijos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Mūsų nepalaužė. Partizanų, ryšininkų, tremtinių, holokausto aukų ir jų šeimų likimai, kurią skaitytojams dovanoja Laima Vincė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Laima Vincė su knyga Mūsų nepalaužė. Partizanų, ryšininkų, tremtinių, holokausto aukų ir jų šeimų likimai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Mūsų nepalaužė. Partizanų, ryšininkų, tremtinių, holokausto aukų ir jų šeimų likimai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Laima Vincė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Mūsų nepalaužė. Partizanų, ryšininkų, tremtinių, holokausto aukų ir jų šeimų likimai palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Mūsų nepalaužė. Partizanų, ryšininkų, tremtinių, holokausto aukų ir jų šeimų likimai" perkama kartu