⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mūsų šeimos tragedija

2023-09-30 6.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mūsų šeimos tragedija" aprašymas

Prisiminimai apie tragediją, "kokios modernioje ir kultūringoje visuomenėje niek as negalėtų nė įsivaizduoti" (Stasys Raštikis)Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Mūsų šeimos tragedija"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Mūsų šeimos tragedija", Elena Smetonaitė-Raštikienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Elena Smetonaitė-Raštikienė su knyga "Mūsų šeimos tragedija" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Mūsų šeimos tragedija" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Elena Smetonaitė-Raštikienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Mūsų šeimos tragedija" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Mūsų šeimos tragedija" perkama kartu