0

Mūsų visų Madikė

  • Nuolaida knygai -43%
Internetu: 8,99 €
Knygyne: 15,69 €*
Sutaupote: 6.70 € (43%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Mūsų visų Madikė


2020-06-30 8.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Populiariausia pasaulyje vaikų rašytoja Astrida Lindgren puikiai pažįstama kiekvienam mažajam skaitytojui. Ji vėl kviečia į nuostabiausius nuotykius – šįkart kartu su mažąja pokštininke iš Junibakeno knygoje „Mūsų visų Madikė“.


Septynmetė Madikė – tikra nenuorama. Kartu su savo jaunėle seserimi Lisbeta jos krečia nuolat krečia išdaigas. Jaunėlė visada ištikimai pritardama linkčioja Madikei ir sako „Apseliučiai!“. O jei tėvai pavadina Madikę pilnu vardu „Margarita!“ – nieko gero nelauk! Linksmuolės Madikės namuose tai nutinka ne taip jau retai.


Madikė ir jos draugai nerūpestingas dienas leidžia nuostabiajame Junibakeno miestelyje. Čia, dideliame raudoname name šalia upės gyvena mūsų herojė, jos tėvai, jaunoji sesuo Lisbetė ir juodas pudelis Saso. Junibakene dienos švilpte švilpia, keičiasi metų laikai, gražias šventes keičia dar gražesnės, o jo gatvelėse nuolat kvepia skaniausiais pyragais. Čia niekada nebūna nuobodu: gali dienų dienas maudytis, suptis ant sūpynių, žaisti kroketą bandyti ežiuką girdyti pienu. Madikė, Lisbeta ir jos bičiuliai Linus Ida, Abė Nilsonas ir kiti prisigalvoja netikėčiausių dalykų, nes Madikės galvoje visada pilna pašėlusių idėjų. Ji ne visada viską apgalvoja prieš įgyvendindama savo sumanymus, tačiau skaitytojams nuo to tik įdomiau!


„Visų mūsų Madikė“ – vienas žymiausių Astridos Lindgren kūrinių, o jos lietuviškasis leidimas – ypatingas. Jį ne tik puošia žaismingos Ilunos Vikland iliustracijos, bet ir jo tekstas, sumaketuotas didesniu šriftu. Net pradedantys skaitytojai nepaklys raidžių gausybėje ir jaukiai įsitaisę galės leistis į nuotykius su Madike.


Astridos Lindgren sukurti personažai – visų pasaulio vaikų vaikystės palydovai. Ne viena karta užaugo leisdamasi į nuotykius su Pepe Ilgakojine ar Mažyliu bei Karlsonu. „Mūsų visų Madikė“ – dar vienas įstabus ir linksmų nutikimų kupinas švedų autorės pasakojimas apie nerūpestingas ir gražiausias gyvenimo dienas.


Iš švedų kalbos vertė Eugenija Stravinskienė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu