Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mūsų visų Madikė

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 13,39 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-05-31


2022-10-31 13.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mūsų visų Madikė" aprašymas

Populiariausia pasaulyje vaikų rašytoja Astrida Lindgren puikiai pažįstama kiekvienam mažajam skaitytojui. Ji vėl kviečia į nuostabiausius nuotykius – šįkart kartu su mažąja pokštininke iš Junibakeno knygoje „Mūsų visų Madikė“.

Septynmetė Madikė – tikra nenuorama. Kartu su savo jaunėle seserimi Lisbeta jos krečia nuolat krečia išdaigas. Jaunėlė visada ištikimai pritardama linkčioja Madikei ir sako „Apseliučiai!“. O jei tėvai pavadina Madikę pilnu vardu „Margarita!“ – nieko gero nelauk! Linksmuolės Madikės namuose tai nutinka ne taip jau retai.

Madikė ir jos draugai nerūpestingas dienas leidžia nuostabiajame Junibakeno miestelyje. Čia, dideliame raudoname name šalia upės gyvena mūsų herojė, jos tėvai, jaunoji sesuo Lisbetė ir juodas pudelis Saso. Junibakene dienos švilpte švilpia, keičiasi metų laikai, gražias šventes keičia dar gražesnės, o jo gatvelėse nuolat kvepia skaniausiais pyragais. Čia niekada nebūna nuobodu: gali dienų dienas maudytis, suptis ant sūpynių, žaisti kroketą bandyti ežiuką girdyti pienu. Madikė, Lisbeta ir jos bičiuliai Linus Ida, Abė Nilsonas ir kiti prisigalvoja netikėčiausių dalykų, nes Madikės galvoje visada pilna pašėlusių idėjų. Ji ne visada viską apgalvoja prieš įgyvendindama savo sumanymus, tačiau skaitytojams nuo to tik įdomiau!

„Visų mūsų Madikė“ – vienas žymiausių Astridos Lindgren kūrinių, o jos lietuviškasis leidimas – ypatingas. Jį ne tik puošia žaismingos Ilunos Vikland iliustracijos, bet ir jo tekstas, sumaketuotas didesniu šriftu. Net pradedantys skaitytojai nepaklys raidžių gausybėje ir jaukiai įsitaisę galės leistis į nuotykius su Madike.

Astridos Lindgren sukurti personažai – visų pasaulio vaikų vaikystės palydovai. Ne viena karta užaugo leisdamasi į nuotykius su Pepe Ilgakojine ar Mažyliu bei Karlsonu. „Mūsų visų Madikė“ – dar vienas įstabus ir linksmų nutikimų kupinas švedų autorės pasakojimas apie nerūpestingas ir gražiausias gyvenimo dienas.Kiti taip pat domėjosi


2022-05-31

Parašykite atsiliepimą apie "Mūsų visų Madikė"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Klasikinė literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Mūsų visų Madikė", kurį pristato Astrid Lindgren. Siūlome ne tik išsamų "Mūsų visų Madikė" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Astrid Lindgren. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Mūsų visų Madikė". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Mūsų visų Madikė" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Mūsų visų Madikė" perkama kartu