0
Muzika Ilzei Brauchman
7.99 OutOfStock

Muzika Ilzei Brauchman

Šiuo metu neparduodama
KNYGŲ IŠPARDAVIMAS

SLAPTAS PASIŪLYMAS
2€ NUOLAIDA perkant virš 25€
su nuolaidos kodu: PPSLAPTA
Informacija

Muzika Ilzei Brauchman

  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 312
  • ISBN ar kodas: 9786094791222

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Džiaugsmo, muzikos, vilties ir praradimo kupina romantiška istorija „Muzika Ilzei Brauchman“ – tai britų rašytojos Rachel Joyce romanas apie nedidelę muzikos parduotuvę, muziką, lemtingą susitikimą ir meilę.


Viename apleistame priemiesčio akligatvyje galima rasti nedidelę, bet šviesią muzikos parduotuvę grūste prigrūstą įvairiausių plokštelių. Ši parduotuvė kaip švyturys traukia vienišus, nežinia ko ieškančius žmones. Parduotuvės savininkas Frankas turi talentą – jis sugeba išrinkti savo klientams būtent tokią muziką, kokios jiems reikia, jis jaučia žmones, jaučia jų būsenas.


Vieną dieną prie parduotuvėlės durų nualpsta graži, jauna, žaliu paltu vilkinti mergina – Ilzė Brauchman. Ši pažintis Franką ir Ilzę pakeis neatpažįstamai. Frankas pirmą kartą gyvenime nežino, kokią plokštelę turėtų pasiūlyti šiai paslaptingai merginai. Iš tiesų Ilzė visiškai nieko nežino apie muziką, todėl paprašo Franko padėti jai pažinti muziką ir ją suprasti. Jų susitikimai ir pašnekesiai pamažu atskleidžia Ilzės istoriją, o Frankas ima vis aiškiau girdėti savo vidinius demonus.


Frankas bijo atsirandančio artumo, jis nori apsisukti ir bėgti, tačiau jaučia keistą trauką šiai ramiai moteriai juodomis kaip vinilinė plokštelė akimis. Tačiau Ilzė ne visai tokia, kokia atrodo, o Franko iš praeities vis išnyrantys skauduliai ima kelti grėsmę jų trapiam, ką tik užsimezgusiam ryšiui. Kaip gali būti, kad žmogus, taip puikiai jaučiantis kitų poreikius, visiškai nesugeba prisileisti vienintelio žmogaus, kuris galėtų jį išgelbėti? 


Tai muzikos ir meilės kupina dviejų keistų, bet įstabių knygos „Muzika Ilzei Brauchman“ personažų kelionė, padėsianti jiems nusimesti emocinę naštą.


„Pagautas absoliutus, viską keičiantis romantikos džiaugsmas.“

The Washington Post„Rachel Joyce kuria romanus, kurie aukština paprastų žmonių orumą ir drąsą bei žmogaus dvasios gajumą. Tačiau tai, kas tikrai išskiria knygą „Muzika Ilzei Braucman“ yra R. Joyce žinios ir aistra muzikai.“


The Guardian


„Suskamba visomis gražiausiomis natomis. Tai meilės istorija ne vien apie žodžius, bet ir apie tai, kas lieka nepasakyta.“

Observer


Rachel Joyce (Reičel Džois, g. 1962 m.) – britų rašytoja, tarptautinio bestselerio „Neįtikėtina Haroldo Frajaus kelionė“ autorė. Ši knyga 2012 metais buvo įtraukta į ilgąjį „Man Booker“ apdovanojimų sąrašą, išversta į 36 kalbas. Autorė taip pat kuria pjeses ir adaptuoja klasikinius kūrinius radijo stočiai BBC Radio 4.

R. Joyce su šeima gyvena Glosteršyre, Anglijoje.


Iš anglų kalbos vertėė Rita Pilkauskaitė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu