0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Muzika. Vaizdinė ugdomoji priemonė (galimi aplanko minimalūs pažeidimai )

Kaina internetu: 4,89 €
Kaina knygyne: 5,49 €*
Sutaupote: 0.60 € (11%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Muzika. Vaizdinė ugdomoji priemonė (galimi aplanko minimalūs pažeidimai )


2021-07-31 4.89 InStock
Į krepšelį
Knygos "Muzika. Vaizdinė ugdomoji priemonė (galimi aplanko minimalūs pažeidimai )" aprašymas

Vaizdinė ugdomoji priemonė MUZIKA skirta ikimokyklinukų, priešmokyklinukų ir pradinukų meninei kompetencijai ugdyti. Aplanke yra 30 lapų vaizdinės medžiagos ir metodiniai patarimai mokytojui. Ugdomojoje priemonėje pateikiamos šios temos: ritmavimas, grojimas dūdele, muzikos instrumentai ir atlikėjai. Vaizdinė medžiaga padeda vaikams suvokti ir skirti ilgus ir trumpus garsus bei pauzes, pajusti ritminę žodžių struktūrą, skatina kurti ritminius pratimus, supažindina su pagrindiniais muzikos instrumentais ir muzikavimo būdais, suteikia galimybę pradėti mokytis groti dūdele, duoda žinių apie muzikos atlikėjus, ugdo fantaziją. Ši vaizdinė priemonė padeda ugdyti vaikų muzikinius gebėjimus, kurti muzikinę aplinką darželyje ir mokykloje, ja galima pasinaudoti sudarant muzikinius testus, kuriant žaidimus ir improvizacijas.  Parašykite atsiliepimą apie "Muzika. Vaizdinė ugdomoji priemonė (galimi aplanko minimalūs pažeidimai )"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Mokomojo ir ugdomojo pobūdžio knygos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Muzika. Vaizdinė ugdomoji priemonė (galimi aplanko minimalūs pažeidimai ), kurį parašė Irmunda Adomavičienė, Palmyra Zakarauskienė. Siūlome ne tik išsamų Muzika. Vaizdinė ugdomoji priemonė (galimi aplanko minimalūs pažeidimai ) aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Irmunda Adomavičienė, Palmyra Zakarauskienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Muzika. Vaizdinė ugdomoji priemonė (galimi aplanko minimalūs pažeidimai ). Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Muzika. Vaizdinė ugdomoji priemonė (galimi aplanko minimalūs pažeidimai ) dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Muzika. Vaizdinė ugdomoji priemonė (galimi aplanko minimalūs pažeidimai )" perkama kartu