0

Muzikinė pasaka „Jaučio trobelė“ (su CD)

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Muzikinė pasaka „Jaučio trobelė“ (su CD)

  • Leidėjas: Muzikija
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 48
  • ISBN ar kodas: 9786099552378

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Muzikinė pasaka „Jaučio trobelė“ (su CD)" aprašymas

Knyga "Muzikinė pasaka „Jaučio trobelė“ skirta kūdikiams ir vaikams iki dvylikos metų. Kūdikiams rekomenduojame klausyti, vaikams – pasaką sekti, žaisti ir dainuoti, skaityti, tyrinėti, pažinti senuosius lietuvių amatus ir muzikuoti.


Muzikinė pasaka pagal lietuvių tautosaką „Jaučio trobelė“ – tai ketvirtasis ciklo „Žaiskime pasaką“ leidinys.


Pirmoje knygos dalyje rasite dailininkių iliustruotą lietuvių liaudies pasaka apie jautuką-kalvį ir jo namo statybas, bei nuotykius su miško žvėrimis. Antroje dalyje – Lietuvoje gyvavusių amatų trumpus aprašymus, amatus iliustruojančias nuotraukas, pasakojimus, dainelių natas.


Kartu su knyga parduodama kompaktinė plokštelė (CD). Čia įrašyta folkloro atlikėjos Veronikos Povilionienės sekama pasaka. Pasakojimą ir dainas papildo įvairiais instrumentais ir balsais atliekami muzikiniai intarpai su vaikų folkloru, žaidimais, smulkiąja tautosaka ir originalia šiuolaikinių kompozitorių kūryba. Taip pat ten rasite dainelių fonogramas!


Mes, suaugusieji, ne visada turime laiko ir žinių prasmingai žaisti ir būti su vaikais. Ciklas “Žaiskime pasaką” padeda tėveliams prisiminti vaikystės pasakas, daineles, atveria nežinomus ir pamirštus istorijos puslapius ir suburia šeimas bendrai veiklai.

Parašykite atsiliepimą apie "Muzikinė pasaka „Jaučio trobelė“ (su CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Muzikinė pasaka „Jaučio trobelė“ (su CD), kurį parašė Sonata Latvėnaitė-Kričenienė. Siūlome ne tik išsamų Muzikinė pasaka „Jaučio trobelė“ (su CD) aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Sonata Latvėnaitė-Kričenienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Muzikinė pasaka „Jaučio trobelė“ (su CD). Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Muzikinė pasaka „Jaučio trobelė“ (su CD) dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Muzikinė pasaka „Jaučio trobelė“ (su CD)" perkama kartu