0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Muzikinė pasaka "Karalaitė Garbanėlė" (su CD)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 6.99 SoldOut

Knygos "Muzikinė pasaka "Karalaitė Garbanėlė" (su CD)" aprašymas

Pasakėlė ši smagi

Ir visai nenuobodi

Tiks jinai tikrai visiems

Ir mažiems ir dideliems

Rasit čia gražių dainelių

Apie nuostabų karalių

Ir jo dukrą lepūnelę

Karalaitę Garbanėlę

Apie tai kaip ji nupliko

Kad net daktarai sutriko

Ir tik kaimo bernužėlis

Kanklininkas Antanėlis

Ją išgelbėt sugebėjo

Mat kelionėn išskubėjo

Kur tarp pelkių ir tarp girių

Rado paslaptingų vyrų

Tad paimkit ir klausykit

O jei mokat ir skaitykit

Muzikinę pasakėlę

"Karalaitę Garbanėlę"


1. Pasakotojo Įžanginis Žodis

2. Karaliaus Raudonbambio Daina Apie Savo Bambą

3. Radonbambio Lopšinė

4. Garbanėlės Maištas

5. Garbanėlė Liūdesio Arija

6. Karaliaus Raudonbambio Serenada

7. Daktarų Daina

8. Antanėlio Daina

9. Raganiaus Termostato Daina

10. Antanėlio Ir Raganiaus Termostato Duetas

11. Pelkių Senio Daina

12. Draugų Daina

13. Meilės Daina Klausyti Kūrinio


Muzikinės pasakos “Karalaitė Garbanėlė” siužeto santrumpa


Vienoj tolimoj ir paslaptingoj karalystėj gyvena karalius Raudonbambis, jis linksmas dainuoja dainas ir augina dukrą Karalaitę Garbanėlę. Dukrelė visokiais būdais lepinama užauga pasipūtusi ir aikštinga. Užrietusi nosį nebegerbia savo tėvelio ir reikalauja jaunikio. Raudonbambis pasiruošęs įvykdyti karalaitės užgaidą, tačiau įvyksta keistas dalykas: Garbanėlė nuplinka ir ant jos pakaušio lieka tik vienas plaukelis. Susikrimtęs karalius įsako visur ieškoti jos plaukų, tačiau niekas jų neranda. Tada Raudonbambis paskelbia jog tam, kas išgydys dukrą atiduos ją į žmonas bei dovanos pusę karalystės. Neužilgo į rūmus priguža minios daktarų ir įvairaus plauko gydytojų. Jie išbando įvairiausius gydymo metodus, tačiau nieko nepeša – ant karalaitės pakaušio ir toliau testyro vienas plaukas. Apie šitokią nelaimę sužino paprastas kaimo vaikinas – Kanklininkas Antanėlis. Būdamas jautrios ir meniškos sielos vyrukas, jis nelieka abejingas Garbanėlės nelaimei ir išsiruošia į kelionę. Ilgai keliavęs jis sutinka išmintingą, bet baisų Raganių Termostatą, kurį kamuoja chroniška sloga. Antanėlis sužavi Raganių savo daina ir šis pasiūlo kreiptis į jo brolį Pelkių Senį Smirdaliūną. Nukeliavęs pas pastarąjį Antanėlis sužino paslaptį, jog Garbanėlė išgis tik tada, kuomet pabučiuos Pelkių Senį. Tuomet Antanėlis pasiima Pelkių Senį ir Raganių Termostatą ir kartu iškeliauja į Raudonbambio karalystę. Karalaitė Garbanėlė jau pamokyta likimo, be jokių atsikalbinėjimų sutinka pabučiuoti nekaip kvepiantį Pelkių Senį ir tuoj išgyja – jai vėl atauga puikios garbanos. Tuoj iškeliamos vestuvės ir Antanėlis veda Garbanėlę bei gauna valdyti pusę karalystės. Garbanėlė iškaitina ir išprausia pirtyje Antanėlio draugus Termostatą bei Pelkių Senį, kurie išgyja nuo savo ligų: vienas – nuo chroniškos slogos, kitas – nuo nemalonaus kvapo. Pasaka baigiasi lyrišku Garbanėlės ir Antanėlio meilės duetu, bei sūnelio Sruogelio gimimu, simboline introdukcija į pasakos pratęsimą.


Teksto, muzikos ir instrumentuotės autorius Rokas Radzevičius

Piešinių autorius Romualdas Radzevičius

Dizainerės Jurga Budrytė ir Gintarė Lučiūnaitė


  • Autorius: Rokas Radzevičius
  • Leidėjas: Via Artis
  • Išleidimo metai: 2003
  • Knygos puslapių skaičius: 30
  • Formatas: 16x16, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099503301

Parašykite atsiliepimą apie "Muzikinė pasaka "Karalaitė Garbanėlė" (su CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Audio pasakos vaikams (CD)

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Muzikinė pasaka "Karalaitė Garbanėlė" (su CD)", kurį parašė Rokas Radzevičius. Siūlome ne tik išsamų "Muzikinė pasaka "Karalaitė Garbanėlė" (su CD)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Rokas Radzevičius. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Muzikinė pasaka "Karalaitė Garbanėlė" (su CD)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Muzikinė pasaka "Karalaitė Garbanėlė" (su CD)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Muzikinė pasaka "Karalaitė Garbanėlė" (su CD)" perkama kartu