TŪKSTANČIAI KNYGŲ IKI 5€ >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Muzikinė pasaka "Vabalų miestas" (su CD)

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2018-08-14 Sigitas

Turbūt geriausia iki šiol išleista N. Lapinskienės muzikinė pasaka. Tiesa ši knygelė turi tokį paslaptingą bruožą, kad ne visus vaikus ji iš pirmo karto "užkabina". Bet paklausius kelis kartus abejingų nelieka.


Šiuo metu neparduodama

2022-07-31 15.99 SoldOut

Knygos "Muzikinė pasaka "Vabalų miestas" (su CD)" aprašymas

Na, mano brangūs bičiuliai gyvenantys Lietuvoje ir kitose šalyse, šįkart pasidairykim po Vabalų miestą. Paklausykim trumpų istorijų, kurias jums paseksiu, pasidžiaukime spalvingomis iliustracijomis ir žinoma uždainuokim - linksmai linksmai!
Jūsų Neringa


Kiti taip pat domėjosi


2018-08-14

Turbūt geriausia iki šiol išleista N. Lapinskienės muzikinė pasaka. Tiesa ši knygelė turi tokį paslaptingą bruožą, kad ne visus vaikus ji iš pirmo karto "užkabina". Bet paklausius kelis kartus abejingų nelieka.

Parašykite atsiliepimą apie "Muzikinė pasaka "Vabalų miestas" (su CD)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Audio pasakos vaikams (CD)

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Muzikinė pasaka "Vabalų miestas" (su CD)", kurį pristato Neringa Lapinskienė. Siūlome ne tik išsamų "Muzikinė pasaka "Vabalų miestas" (su CD)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Neringa Lapinskienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Muzikinė pasaka "Vabalų miestas" (su CD)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Muzikinė pasaka "Vabalų miestas" (su CD)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Muzikinė pasaka "Vabalų miestas" (su CD)" perkama kartu