0

Muzikinės pasakaitės

4,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Muzikinės pasakaitės

  • Leidėjas: Lucilijus
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 55
  • ISBN ar kodas: 9789955322849

2020-09-30 4.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Muzikinės pasakaitės" aprašymas
"Muzikinės pasakaitės" skirtos ikimokyklinio, priešmokyklinio amžiaus, pradinių klasių vaikams ir jų pedagogams.
Muzikos bei kalbos ugdymo būdai yra labai panašūs. Tobulinant vaiko muzikinę ir kalbinę patirtį pravartu sujungti šiuos kalbinius procesus ir kartais suvaidinti muzikines pasakaites.
Pasakos padeda vaikui geriau suprasti gėrį ir blogį, džiaugsmą ir liūdesį ir pan. Vaidindamas vaikas atsipalaiduoja, mokosi pasitikėti savimi, reikšti kalbinius ir muzikinius gebėjimus, orientuotis erdvėje, jausti draugus. Pasakėles galima vaidinti ir kartu su suaugusiais. Kūrybinės sėkmės ir malonaus bendravimo!

Parašykite atsiliepimą apie "Muzikinės pasakaitės"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Muzikinės pasakaitės, kurią skaitytojams dovanoja Elena Tolvaišienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Elena Tolvaišienė su knyga Muzikinės pasakaitės jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Muzikinės pasakaitės patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Elena Tolvaišienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Muzikinės pasakaitės palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Muzikinės pasakaitės" perkama kartu