⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Muzikinio ugdymo realijos ir muzikos ugdytojų rengimas

Kaina: 6,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-06-30 6.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Muzikinio ugdymo realijos ir muzikos ugdytojų rengimas" aprašymas

Knygoje nustatomos muzikos mokytojų rengimo tobulinimo perspektyvos, siekiant suformuoti rekomendacijas būsimų muzikos mokytojų rengimo studijų programoms tobulinti.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Muzikinio ugdymo realijos ir muzikos ugdytojų rengimas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Muzikinio ugdymo realijos ir muzikos ugdytojų rengimas", V. Zuzevičiūtė, D. Bukantaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar V. Zuzevičiūtė, D. Bukantaitė su knyga "Muzikinio ugdymo realijos ir muzikos ugdytojų rengimas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Muzikinio ugdymo realijos ir muzikos ugdytojų rengimas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė V. Zuzevičiūtė, D. Bukantaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Muzikinio ugdymo realijos ir muzikos ugdytojų rengimas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Muzikinio ugdymo realijos ir muzikos ugdytojų rengimas" perkama kartu