0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Muzikinio ugdymo realijos ir muzikos ugdytojų rengimas

  • Nuolaida knygai -23%
Kaina internetu: 6,99 €
Kaina knygyne: 8,99 €*
Sutaupote: 2.00 € (23%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Muzikinio ugdymo realijos ir muzikos ugdytojų rengimas


2021-05-31 6.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Muzikinio ugdymo realijos ir muzikos ugdytojų rengimas" aprašymas

Knygoje nustatomos muzikos mokytojų rengimo tobulinimo perspektyvos, siekiant suformuoti rekomendacijas būsimų muzikos mokytojų rengimo studijų programoms tobulinti.Parašykite atsiliepimą apie "Muzikinio ugdymo realijos ir muzikos ugdytojų rengimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Muzikinio ugdymo realijos ir muzikos ugdytojų rengimas, kurią skaitytojams dovanoja V. Zuzevičiūtė, D. Bukantaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar V. Zuzevičiūtė, D. Bukantaitė su knyga Muzikinio ugdymo realijos ir muzikos ugdytojų rengimas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Muzikinio ugdymo realijos ir muzikos ugdytojų rengimas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė V. Zuzevičiūtė, D. Bukantaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Muzikinio ugdymo realijos ir muzikos ugdytojų rengimas palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Muzikinio ugdymo realijos ir muzikos ugdytojų rengimas" perkama kartu