0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Muzikinių-teatrinių žaidimų knyga „Mano lagaminas” (su CD)

Kaina internetu: 12,59 €
Kaina knygyne: 15,99 €*
Sutaupote: 3.40 € (22%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-11-30 Ruta

Aktualumo nepraranda jau penktus metus, klauso ir isitraukia nuo pusmetinuku iki sesiameciu. Lengvos, isimintinos dainos, pirstu zaidimai.


2022-01-31 12.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Muzikinių-teatrinių žaidimų knyga „Mano lagaminas” (su CD)" aprašymas

Lagamine rasite trumpų idėjų žaidimams, kaip smagiai ir prasmingai praleisti laisvalaikį: laukiant lėktuvo, sėdint po medžiu, važiuojant automobiliu ar, tiesiog, sustabdžius bėgančios kasdienybės laiką. Niekas nenuneigs pirštukų mankštos ir muzikavimo naudos. O jei tai galima daryti smagiai vartant knygutę ir klausantis kompaktinės plokštelės – kodėl gi ne?Knygelėje "Muzikinių-teatrinių žaidimų knyga „Mano lagaminas” (su CD)" rasite: pirštukinius žaidimus, skambią muziką vaikams ir gerai nuotaikai, tikras dailininkės iliustracijas.

Daineles dainuoja, žaidimus žaidžia aktorės: Gintarė Latvėnaitė, Ilona Kvietkutė-Maslauskienė, Jurgita Kričenaitė


2021-11-30

Aktualumo nepraranda jau penktus metus, klauso ir isitraukia nuo pusmetinuku iki sesiameciu. Lengvos, isimintinos dainos, pirstu zaidimai.

2021-04-28

Fantastiška!

Parašykite atsiliepimą apie "Muzikinių-teatrinių žaidimų knyga „Mano lagaminas” (su CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Muzikinių-teatrinių žaidimų knyga „Mano lagaminas” (su CD)", kurį pristato Lina Beržinienė, Sonata Latvėnaitė-Kričenienė. Siūlome ne tik išsamų "Muzikinių-teatrinių žaidimų knyga „Mano lagaminas” (su CD)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Lina Beržinienė, Sonata Latvėnaitė-Kričenienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Muzikinių-teatrinių žaidimų knyga „Mano lagaminas” (su CD)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Muzikinių-teatrinių žaidimų knyga „Mano lagaminas” (su CD)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Muzikinių-teatrinių žaidimų knyga „Mano lagaminas” (su CD)" perkama kartu