⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Muzikos įvykiai ir įvykiai muzikoje

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-10-31 6.18 SoldOut

Knygos "Muzikos įvykiai ir įvykiai muzikoje" aprašymas

Knyga sumanyta kaip diptikas: I d. "Lietuvių muzikos savitumo paieškos" (mokslinė studija), II d. - "Atvertys, akimirkos ir faktai" (šaltinių publikacija, kurioje pateikti pokalbiai ir užfiksuoti Lietuvos kultūriniam gyvenimui svarbūs įvykiai). Išryškintos pagrindinės XX a. lietuvių muzikos savitumo paieškų kryptys.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Muzikos įvykiai ir įvykiai muzikoje"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Muzikos įvykiai ir įvykiai muzikoje", Rūta Gaidamavičiūtė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Rūta Gaidamavičiūtė su knyga "Muzikos įvykiai ir įvykiai muzikoje" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Muzikos įvykiai ir įvykiai muzikoje" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Rūta Gaidamavičiūtė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Muzikos įvykiai ir įvykiai muzikoje" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Muzikos įvykiai ir įvykiai muzikoje" perkama kartu