0

Muzikos kūrinių aranžuotės karilionui (natos)

9,42 €
  • Pristatysime: per 3-6 darbo dienas*
Informacija

Muzikos kūrinių aranžuotės karilionui (natos)

  • Leidėjas: Klaipėdos universiteto leidykla
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 21x29, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 115
  • ISBN ar kodas: 9790599981705

2020-12-31 9.42 InStock
Į krepšelį
Knygos "Muzikos kūrinių aranžuotės karilionui (natos)" aprašymas

Leidinio "Muzikos kūrinių aranžuotės karilionui " tikslas - supažindinti su įvairių XVII-XX a. kompozitorių kūryba bei galimybe juos pritaikyti skambinti karilionu.

Parašykite atsiliepimą apie "Muzikos kūrinių aranžuotės karilionui (natos)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Muzikos kūrinių aranžuotės karilionui (natos), kurią skaitytojams dovanoja Stanislovas Žilevičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Stanislovas Žilevičius su knyga Muzikos kūrinių aranžuotės karilionui (natos) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Muzikos kūrinių aranžuotės karilionui (natos) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Stanislovas Žilevičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Muzikos kūrinių aranžuotės karilionui (natos) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Muzikos kūrinių aranžuotės karilionui (natos)" perkama kartu