0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Muzikos kūrinys, kaip vaizdinys. Priemonė muzikos klausymuisi

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Muzikos kūrinys, kaip vaizdinys. Priemonė muzikos klausymuisi


Šiuo metu neparduodama

2021-07-31 5.2 SoldOut
Knygos "Muzikos kūrinys, kaip vaizdinys. Priemonė muzikos klausymuisi" aprašymas
Šis mokslinis metodinis leidinys skiriamas muzikos pedagogams, aukštųjų mokyklų studentams ir dėstytojams. Leidinio teorinėje dalyje aptariama metaforų, susijusių su kūnu ir erdve, svarba muzikos pažinimo procese. Antroje dalyje analizuojamos vaizdinės priemonės, kurios praktiškai taiko mokslinius ir muzikologinius svarstymus apie muzikos pažinimą. Leidinyje pateikiamos užduotys skatina taikyti praktikoje teorinėje ir praktinėje dalyse pateiktą medžiagą.


Parašykite atsiliepimą apie "Muzikos kūrinys, kaip vaizdinys. Priemonė muzikos klausymuisi"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Muzikos kūrinys, kaip vaizdinys. Priemonė muzikos klausymuisi, kurią skaitytojams dovanoja Emilija Sakadolskienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Emilija Sakadolskienė su knyga Muzikos kūrinys, kaip vaizdinys. Priemonė muzikos klausymuisi jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Muzikos kūrinys, kaip vaizdinys. Priemonė muzikos klausymuisi patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Emilija Sakadolskienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Muzikos kūrinys, kaip vaizdinys. Priemonė muzikos klausymuisi palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Muzikos kūrinys, kaip vaizdinys. Priemonė muzikos klausymuisi" perkama kartu