⭐Mūsų 21-ojo GIMTADIENIO FIESTA! Ypatingi pasiūlymai ir šventinės kainos Jums! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Muzikos pamoka. Dvasinės tobulėjimo paieškos per muziką

Kaina: 18,39 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-02-28 18.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Muzikos pamoka. Dvasinės tobulėjimo paieškos per muziką" aprašymas

„Muzikos pamoka. Dvasinis tobulėjimas per Muziką“ – tai istorija apie sunkiai besiverčiantį jauną muzikantą, kuris labai nori, kad muzika taptų jo gyvenimu ir kad gyvenimas būtų puikus. Vieną rytą pabudęs, jis išvysta savo namuose keistą žmogų, atsiradusį iš niekur. Šis pasisako muzikantui esąs jo mokytojas. Iš dalies muzikos genijus, iš dalies filosofas, iš dalies ekscentriškas išmintingas vyras. „Ko tu mokysi?“ – klausia jaunasis bosistas. „Nieko“, – atsako keistuolis. Tai įdomios ir smagios kelionės pradžia. Dvasinės kelionės, per kurią jaunuolis sužinos, kad iš muzikos gaunamos dovanos atskleidžia gyvenimo dovanas, kad kiekvienas judesys, frazė, akordas turi savo reikšmę. Tereikia atrasti melodiją savo viduje.

Pasak kritikų, tai geriausia knyga apie muziką ir gyvenimo dėsnius, netikėtas atradimas. Knygą sudaro 12 skyrių, pavadintų taktais, o kiekvienas taktas įvardytas kuriuo nors muzikos elementu: pulsas, natos, emocija, tonas, pauzė, klausymas. Ir visgi tai kur kas daugiau nei muzikos pamoka. „Mano mėgstamiausia knyga apie požiūrį į gyvenimą, muziką ir dvasingumą. Įsigilinęs į pamokas kaip alegoriją, supranti, kad žvilgsnis į gyvenimą ir muziką (grojimą ir klausymą) lemia ir vieno, ir kito esmę. Perskaitysi skyrių – pakeisi savo grojimą. Perskaitysi knygą – pakeisi gyvenimą“, – rašo vienas kritikas.

„Muzikos pamoka. Dvasinis tobulėjimas per Muziką“ išversta į kelias kalbas, yra labai populiari kaip viena geriausių patarimų knygų. 2021 m. pasirodė jos tęsinys „Muzikos dvasia. Pamoka tęsiasi“.

Victoras L. Wootenas (g. 1964) – amerikiečių muzikantas, bosistas, prodiuseris, pedagogas, penkių Grammy apdovanojimų laimėtojas, taip pat rašytojas, išgarsėjęs savo „Muzikos pamoka“. Wootenas vadinamas muzikos ikona ir legenda, įkvepiančia įsijausti į muziką ir į gyvenimą.


  • Autorius: Victor L. Wooten
  • Leidėjas: Gelmės
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 240
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098302219
  • Vertėjas: Augustinas Bėkšta
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Muzikos pamoka. Dvasinės tobulėjimo paieškos per muziką"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Muzikos pamoka. Dvasinės tobulėjimo paieškos per muziką", Victor L. Wooten. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Victor L. Wooten su knyga "Muzikos pamoka. Dvasinės tobulėjimo paieškos per muziką" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Muzikos pamoka. Dvasinės tobulėjimo paieškos per muziką" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Victor L. Wooten. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Muzikos pamoka. Dvasinės tobulėjimo paieškos per muziką" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Muzikos pamoka. Dvasinės tobulėjimo paieškos per muziką" perkama kartu