⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Muzikos terapijos taikymas socialiniame darbe

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 3.76 SoldOut

Knygos "Muzikos terapijos taikymas socialiniame darbe" aprašymas

Muzikos terapija yra patraukli alternatyva vykdant socializacijos ar socialinių ligų prevencijos programas, todėl socialiniame darbe vis dažniau taikomi muzikos terapijos metodai, stiprinantys ne tik individo ar grupės, bet ir bendruomenės sveikatą. Potencialios galimybės teikti muzikos terapijos paslaugas mūsų šalyje dar nepakankamai įvertintos.
Leidinyje analizuojami muzikos terapijos taikymo socialinio darbo srityje teoriniai aspektai. tai pirmoji 3 dalių metodinio leidinio dalis. Kitose dalyse nagrinėjami muzikos terapijos metodai ir apžvelgiami moksliniai tyrimai. Leidinys skirtas socialinio darbo bakalauro ir magistrantūros programų studentams, menų terapeutams bei kitiems pagalbos profesijų specialistams.


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Muzikos terapijos taikymas socialiniame darbe"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Muzikos terapijos taikymas socialiniame darbe", Vilmantė Aleksienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Vilmantė Aleksienė su knyga "Muzikos terapijos taikymas socialiniame darbe" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Muzikos terapijos taikymas socialiniame darbe" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vilmantė Aleksienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Muzikos terapijos taikymas socialiniame darbe" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Muzikos terapijos taikymas socialiniame darbe" perkama kartu