Grožinė literatūra už SUPERKAINĄ! Tūkstančiai knygų čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

My SQL 4 vadovas

3.5
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2009-02-17 Elvinas

Verta buvo tuo laiku kai isleido bet dabar jau pasenusi ko noret


Šiuo metu neparduodama

2022-07-31 4.39 SoldOut

Knygos "My SQL 4 vadovas" aprašymas

MySQL jau subrendo, ji yra perspektyvus ir vertingas duomenų valdymo įrankis. MySQL 4 dabar spartesnė, turi atsarginių kopijų darymo prisijungus priemones ir daugybę naujų savybių.
Ši knyga skirta kūrėjams, duomenų bazių administratoriams (DBA) ir MySQL vartotojams. Ji padalyta į keturias dalis: I dalis „Trumpas įvadas į MySQL“ supažindina naujoką su SQL pasauliu; II dalis „Duomenų bazės projektavimas“ nagrinėja duomenų bazių projektavimą; III dalis „MySQL administravimas“ apie administravimą aiškina nuo pagrindų našių duomenų bazių optimizavimo. Ketvirta dalis – priedai, kuriuose surašyti MySQL SQL funkcijos ir operatoriai, duomenų bazės valdymo funkcijos ir metodai. Su šia knyga jūs gausite visavertę duombazių kūrimo ir valdymo informaciją.Kiti taip pat domėjosi


2009-02-17

Verta buvo tuo laiku kai isleido bet dabar jau pasenusi ko noret

2008-07-18

Nieko gero visiskai neverta sita knyga savo kainos

Parašykite atsiliepimą apie "My SQL 4 vadovas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos kompiuterijos knygos

Ian Gilfillan pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "My SQL 4 vadovas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "My SQL 4 vadovas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "My SQL 4 vadovas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "My SQL 4 vadovas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Ian Gilfillan tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "My SQL 4 vadovas" perkama kartu