⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Mylėk savo artimą

Kaina: 12,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 12.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mylėk savo artimą" aprašymas

Knyga atspausdinta ant labai kokybiško Munken Premium popieriaus, kuris negelsta ir pasižymi ilgaamžiškumu.


Erichas Marija Remarque’as – pasaulinės literatūros klasikas. Juoką keičiančios ašaros skaitant „Juodajį obeliską“ ar išgyventa jautri Pirmojo pasaulinio karo drama romane „Vakarų fronte nieko naujo“ pažįstami visiems Remarque’o skaitytojams. Knygoje „Mylėk savo artimą“ rašytojas pasakoja apie Vokietijos pabėgėlių likimą, kurie 1933 m. turėjo palikti savo šalį – be dokumentų, be vizų ir persekiojami valdžios struktūrų.


1933 m. Vokietiją sukausto nacizmo šešėlis, bauginantis ir likusią Europą. Žemyne priversti klajoti žydai, politiniai disidentai, studentai, nusikaltėliai. Tarp tūkstančių priverstų keisti gyvenamąją vietą blaškosi ir Jozefas Šteineris su Liudviku Kernu. Per ilgai užsibuvę Čekoslovakijoje, jie užrūstina Prahos pareigūnus ir tampa žmonėmis be tėvynės. Bastydamiesi iš vienos šalies į kitą, jie stoiškai pasitinka savo likimą. Tačiau net ir asketiškoje nacistinėje šalyje yra vietos šiltiems jausmams – Liudvikas įsimyli jauną studentę Rut Holand, su kuria nusprendžia pabėgti iš karo siaubiamos Europos.


Romano klajoklių stotelės išbarstytos visame žemyne. Jie aplankys Vieną ir Prahą, meilės miestą Paryžių ir Ciurichą Šveicarijoje. Pačios svarbiausios ir sukrečiančios istorijos gims kalėjimuose, ligoninėse ir palėpėse. Kaip ir kituose Remarque’o romanuose, pagrindinė „Mylėk savo artimą“ mintis – žmogiškojo ryšio, artumo ir užuojautos svarba. Kai aplink siaučia chaosas, tik santykis su kitu žmogumi gali suteikti ramybę ir paguodą.


Erichas Maria Remarque’as – vokiečių literatūros klasikas, prarastosios kartos atstovas. Pirmojo pasaulinio karo veteranas Veimaro respublikoje dirbo mokytoju, teatro kritiku, lenktynininku, sporto žurnalo redaktoriumi. 1928 m. pasirodęs pirmasis jo romanas „Vakarų fronte nieko naujo“ išsyk susilaukė didžiulio susidomėjimo. Valdžioje įsitvirtinus naciams, rašytojas pabėgo į Šveicariją ir atmetė visus kvietimus sugrįžti į Vokietiją. Dėl to jo knygos buvo sudegintos ir jam atimta pilietybė. Vėliau rašytojas gyveno JAV, o gyvenimo saulėlydį pasitiko Šveicarijoje.


Romanas „Mylėk savo artimą“ pirmą kartą pasirodė 1939 m., o 1941 m. buvo JAV ekranizuotas. Juosta buvo nominuota „Oskarui“.


„Erichas Marija Remarque – didis pasaulio rašytojas. Jis yra aukščiausio lygio žodžio amatininkas, sugebantis palenkti kalbą ir žodžius savo valiai. Jo plunksna jautri tiek rašant apie žmones, tiek apie gamtą, jo sakiniai tvirti ir užtikrinti.“

The New York Times Book ReviewKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Mylėk savo artimą"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Klasika. Užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Mylėk savo artimą", Erichas Marija Remarkas (Erich Maria Remarque). Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Erichas Marija Remarkas (Erich Maria Remarque) su knyga "Mylėk savo artimą" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Mylėk savo artimą" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Erichas Marija Remarkas (Erich Maria Remarque). Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Mylėk savo artimą" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Mylėk savo artimą" perkama kartu