0

Mylėsiu tave per amžius (CD)

9,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Mylėsiu tave per amžius (CD)

  • Leidėjas: Sutaras
  • Išleidimo metai: 2001
  • ISBN ar kodas: SMF-010

2020-09-30 9.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Mylėsiu tave per amžius (CD)" aprašymas

Sutaro albumas “Mylėsiu Tave per amžius” išvers iš klumpių ne tik Lietuvos folkloro atlikėjus, bet ir pop'so fanus. Yra net penkios priežastys leidžiančios šį albumą pakrikštyti "super". Pirmiausia - jame įrašyti visų kartų pamėgti populiarūs romansai ir pokario meilės dainos. “Tu žvaigždute sidabrine”, “Tyliai leidžias pavargusi saulė”, “Kai tylus vakaras ateina”, “Raudona saulė nusileido”, “Aš ant balto smėlio parašiau tau laišką”, “Žiema, žiema”, P.Širvio tautosaka tapusios eilės “..aš nevertas švelnių tavo žodžių” ir daugybė kitų (albume 16 dainų) jau seniai tapo tautos muzikinės kultūros aukso fondu, kuriam neabejingi nei suaugusieji nei jaunimas. Antra - SUTARO albumas buvo pradėtas įrašinėti praėjusiame tūkstantmetyje, baigtas XXI -e amžiuje. Duoklė meilei, jausmui kuris neaplenkia nei vieno, sujungia ne tik žmones bet ir amžius. Trečia - SUTARO įrašuose dalyvavo visas pulkas aktyvių Lietuvos muzikantų (D. Praspaliauskis, G. Laurinavičius, A. Šlaustas, G. Šulinskas, E. Mikšys, stygininkai, pūtikai, gitaristai ir kiti). Ketvirta - drąsios aranžuotės ir interpretaciniai sprendimai šiame darbe, patį romansų žanrą stumteli į šokių aikšteles ir koncertinę sceną. Čia galima atrasti folk-bliuzą, flamenko-valsą, folk-roką, tvistą, tango, kvėpuojančius polistilistika su lietuviškumo šaknimis. Penkta - netradicinė ir žaisminga kompaktinio disko prekinė išvaizda (prie įdėjos igyvendinimo “nagučius pridėjo” dizaineris S. Šniras) atspindi muzikantų požiūrį į pasirinktą temą ir bendrą nuotaiką artėjant “širdžių šventei”.

Parašykite atsiliepimą apie "Mylėsiu tave per amžius (CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Mylėsiu tave per amžius (CD), kurią skaitytojams dovanoja . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar su knyga Mylėsiu tave per amžius (CD) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Mylėsiu tave per amžius (CD) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Mylėsiu tave per amžius (CD) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Mylėsiu tave per amžius (CD)" perkama kartu