0

Myli, nemyli...

  • Nuolaida knygai -57%
Internetu: 4,99 €
Knygyne: 11,59 €*
Sutaupote: 6.60 € (57%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Myli, nemyli...

  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 13x19, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 592
  • ISBN ar kodas: 9786090400227

2020-07-31 4.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Stela Friberg turi viską, apie ką moteris gali tik pasvajoti: prašmatnų butą Stokholmo centre, dizainerių drabužių prikimštą spintą, žavų vaikiną bei sportinį Lexus automobilį, o jos kaip rašytojos karjera stulbinama. Detektyviniai Stelos romanai apie Franciską Falkę, nepriklausomą XIX a. nusikaltimų narpliotoją, sėkmingai perkami tiek Švedijoje, tiek ir užsienyje. Netrukus jos personažę įkūnys ir garsi Holivudo aktorė. Lieka parašyti dešimtąją serijos knygą, kurios visi nekantraudami laukia. Jeigu tik ne vonioje atsiradusi bala...

Rasti įkvėpimo darosi vis sunkiau, kai vonios grindis ėmęs ardyti santechnikas praneša, jog tai tik remonto pradžia. Leidėjai vis labiau spaudžia baigti romaną, mylimasis Frederikas reikalauja santykių aiškumo, žiniasklaida mėgaujasi kurdama apie rašytoją naujus mitus.
Kai viena po kitos griūva kurtos iliuzijos, Stela suvokia, kokia ji vieniša, kaip ją pakeitė sėkmė. Iš tiesų ją suprasti gali tik meistras Jonis, atsiradęs tada, kai viskas ėmė byrėti.

Naujas K. Ingemarsson romanas "Myli, nemyli..." atskleidžia užkulisinę leidybos pasaulio pusę, didžiulio populiarumo kainą ir iššūkius, su kuriais susiduria garsenybės. Sykiu tai šiltas portretas moters, kuri priversta atsigręžti ir iš naujo pasverti gyvenimo prioritetus, kad vėl pasijustų laiminga.

Iš vokiečių kalbos vertė Ieva Sidaravičiūtė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu