⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Myli tą, kas ją paglosto. Eiliuotos mįslės

Kaina: 4,89 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 4.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Myli tą, kas ją paglosto. Eiliuotos mįslės" aprašymas

Ši eiliuotų mįslių knygelė „Myli tą, kas ją paglosto“ skirta 6-9 metų vaikams skaityti namuose, pamokėlėse darželiuose, pradinukams mokyklose, lietuviškoms mokyklėlėms užsienyje. Patartina skaityti ir minti šias mįsles šeimose, tai stiprins ryšius tarp vaikų, taip pat vaikų ir tėvelių, lavins mažųjų atmintį, gebėjimus įsiminti, išmokti deklamuoti, logiškai mąstyti.

Knygelė „Myli tą, kas ją paglosto“ suskirstyta į penkis skyrelius, juose aprašomi vis kiti daiktai, gyvūnai, įvykiai, mus supantis pasaulis, aptarinėjami metų laikai ir su jais susiję gamtos pokyčiai.

Eiliuotos mįslės turi ir kitą paskirtį. Jos moko vaikus atidumo, lavina gėrio ir grožio supratimą. Bus prasmingas vaikų laiko praleidimas.


  • Autorius: Stanislovas Abromavičius
  • Leidėjas: Dajalita
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 48
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094241581

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Myli tą, kas ją paglosto. Eiliuotos mįslės"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Eilėraščių knygos 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Myli tą, kas ją paglosto. Eiliuotos mįslės", kurį pristato Stanislovas Abromavičius. Siūlome ne tik išsamų "Myli tą, kas ją paglosto. Eiliuotos mįslės" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Stanislovas Abromavičius. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Myli tą, kas ją paglosto. Eiliuotos mįslės". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Myli tą, kas ją paglosto. Eiliuotos mįslės" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Myli tą, kas ją paglosto. Eiliuotos mįslės" perkama kartu