-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SKAITAUKNYGA
Knygų išpardavimas: naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Mylimės, miegame, valgome, geriame, sapnuojame. Viena kūno gyvenimo diena

Kaina: 8,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-06-30 8.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mylimės, miegame, valgome, geriame, sapnuojame. Viena kūno gyvenimo diena" aprašymas

Amerikiečių žurnalistės Jennifer Ackerman knyga „Mylimės, miegame, valgome, geriame, sapnuojame“ – tai 24 valandų kelionė po žmogaus kūną, kuri prasideda nubudus ryte ir baigiasi sapnuojant naktį.

Kūną jaučiame visuomet – žinome kiekvieną raukšlę, veido simetriją, juosmens išlinkimą, odos švelnumą. Tačiau žmogaus kūnas vis dar slepia nuo mokslo nemažai paslapčių.

Jennifer Ackerman, ne vienos mokslo populiarinimo knygos autorė, siūlo visą dieną praleisti su žmogaus kūnu - leistis į parą trunkančią kelionę, kurios metu sužinosime, kokias paslaptis jis slepia, kaip veikia, kokias būsenas patiria. Knyga prasideda suskambus žadintuvui, o baigiasi nusikėlus į sapnų karalystę.

Daugelis esame girdėję terminą „cirkadiniai ritmai“ – tai vidinis žmogaus organizmo laikrodis. Nuo jo priklauso mūsų raumenų jėga sportuojant, kepenų gebėjimas skaidyti alkoholį ir smegenų veikimo greitis spręndžiant sudėtingus uždavinius. Naujausiais moksliniais tyrimais pagrįsta knyga „Mylimės, miegame, valgome, geriame, sapnuojame“ padės suderinti vidinį kūno ritmą ir kasdieninę veiklą, o tuomet mes gyvensime sveikiau, produktyviau ir laimingiau.

Jennifer Ackerman ne tik papaskos negirdėtų faktų apie kūną, bet ir pateiks praktiškų patarimų, kada geriausia ilsėtis, sportuoti, ruoštis egzaminui, eiti į pasimatymą ar gerti vaistus. Kodėl moterys košmarus sapnuoja dažniau nei vyrai ir kiek kalorijų galime sudeginti vien tik nerimaudami? Su kūnu nesiskiriame visą gyvenimą - pažinkime jį geriau!

Amerikiečių žurnalistė ir rašytoja Jennifer Ackerman išleido jau septynias mokslo populiarinimo knygas, o jos tekstai publikuojami „Scientific American“, „National Geographic“ ir kituose populiariausiuose mokslo leidiniuose.

„Net ir mokslofobams patiks tai, kaip Ackerman pristato su biologija susijusias temas. Jos kalba paprasta, o dėmesio centre išties naudingos žinios.“
The New York Times

„Įžvalgus tekstas, dar kartą įrodantis, kokia išmani mašina yra žmogaus kūnas.“
Kirkus Reviews

Iš anglų kalbos vertė Vaida Jėčienė


  • Autorius: Jennifer Ackerman
  • Serija: Mokslas iš arti
  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 384
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9785415025633

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Mylimės, miegame, valgome, geriame, sapnuojame. Viena kūno gyvenimo diena"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Mokslo populiarinimo knygos

Jennifer Ackerman pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Mylimės, miegame, valgome, geriame, sapnuojame. Viena kūno gyvenimo diena", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Mylimės, miegame, valgome, geriame, sapnuojame. Viena kūno gyvenimo diena" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Mylimės, miegame, valgome, geriame, sapnuojame. Viena kūno gyvenimo diena" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Mylimės, miegame, valgome, geriame, sapnuojame. Viena kūno gyvenimo diena"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jennifer Ackerman tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Mylimės, miegame, valgome, geriame, sapnuojame. Viena kūno gyvenimo diena" perkama kartu