-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SKAITAUKNYGA
Knygų išpardavimas: naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Mylinčios moterys

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 14,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-05-14 Tautvilė

Didelė knyga, didelė istorija, ir didelės emocijos perskaičius!


2022-06-30 14.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mylinčios moterys" aprašymas

David Herbert Lawrence – XX amžiaus klasikas, savo kūriniais gerokai pralenkęs laiką ir šokiravęs puritonišką britų visuomenę. Romanas „Mylinčios moterys“ – drąsi ir novatoriška istorija apie meilę bei gyvenimą. Romanas atspindi visą Didžiosios Britanijos visuomenę.

1910-ieji. Nedideliame Anglijos miestelyje dvi seserys Gudrūna ir Ursula svajoja apie meilę. Klasicistinėje visuomenėje jos išsiskiria iš minios savo inovatyviomis idėjomis apie moterų nepriklausomybę. Mokytoja Ursula yra rami, paprasta, bet svajonanti apie meilę ir šiltus santykius su vyru. Jos sesuo tapytoja Gudrūna – ryški, meniška, laisva ir mylinti gyvenimą.

Jos sutinka du vyrus: mokyklos inspektorių intelektualą Rupertą ir anglies kasyklų magnato įpėdinį Džeraldą. Ketveriukė tampa neišskiriamais draugais. Ursula ir Rupertas užmezga romantišką draugystę, o Gudrūna ir Džeraldas – aistringus meilės ryšius. Abiejų porų santykiai itin kontrastingi. Pirmoji pora simbolizuoja tvarų meilės ryšį, o antroji parodo, kokios priežastys neleidžia tokiam ryšiui užgimti.

Visi keturi jie susirūpinę visuomenės, politikos ir vyrų bei moterų santykių klausimais. Dažnai diskutuoja, pasineria į apsvarstymus. Abi poros iškeliauja atostogauti į Alpes. Čia įvykiai pasisuka dramatiška linkme.

Romanas „Mylinčios moterys“ išleistas 1920-tais metais itin ribotu tiražu. Pats autorius kūrinį laikė savo šedevru. Turtingas simbolikos ir lyriškos prozos ji siūlo kompleksinę meditaciją apie meilės prasmę besikeičiančiame pasaulyje, visuomenės nuotaikas, žmogaus prigimtį ir emocijas.

David Herbert Lawrence (1885-1930) – prieštaringai vertintas britų rašytojas, kurio kūriniai Jungtinėje Karalystėje ilgą laiką buvo draudžiami. Autorius savo romanuose nevengė atvirų sekso scenų aprašymų, akcentavo meilės svarbą. Tokios idėjos papiktino senamadišką britų visuomenę. Literatūrinio pripažinimo autorius sulaukė JAV. Vienas žymiausių rašytojo darbų yra romanas „Ledi Čaterli meilužis“.

Kadaise draudžiamas, šiandien suteikiantis daugybę minčių, kviečiantis diskutuoti bei parodantis visuomenės pokyčius. Toks yra romanas „Mylinčios moteris“, kurio neįmanoma apibūdinti trumpu aprašymu. Kviečiame knygą įsigyti internetu. Čia pat pirkti online rasite ir kitų žanrų knygų, palankiai įvertintų atsiliepimuose bei apžvalgose. Per akcijas ir išpardavimus leidinių įsigykite pigiau. Draugiškos kainos, aprašymai ir santraukos, nurodyti leidimo metai ir puslapių skaičius – viskas tam, kad būtų malonu ir patogu pirkti!


  • Pavadinimas originalo kalba: Women in Love
  • Autorius: David Herbert Lawrence
  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 576
  • Formatas: 14x20, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094843402
  • Vertėjas: Lilija Vanagienė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2021-05-14

Didelė knyga, didelė istorija, ir didelės emocijos perskaičius!

2021-05-10

„Mylinčios moterys“ yra idėjinis romanas, tačiau kartu ir lyrinė proza, ekspresionistiškai emocionali, pripildyta erotinės energijos. Šiek tiek užtruko kol perskaičiau istoriją šių keturių jaunų žmonių, tačiau galiausiai juos visus pamilau.. Ko gero, knygos vidurys turėjo daugiausiai kabliukų, kai atrodė, jog jie visi pasiduoda vienas kitam ir kurį laiką tiesiog linksminasi, šokdami, valtimi plaukdami su ilgai pokalbiais prie vyno. Graži istorija, nostalgiška ir romantiška.

Parašykite atsiliepimą apie "Mylinčios moterys"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Klasika. Užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Mylinčios moterys", David Herbert Lawrence. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar David Herbert Lawrence su knyga "Mylinčios moterys" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Mylinčios moterys" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė David Herbert Lawrence. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Mylinčios moterys" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Mylinčios moterys" perkama kartu