-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: 123KNYGA
Grožinė literatūra SUPERKAINA >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Na ir karštis! Koks bus ateities klimatas? Ir kaip galime sumažinti žalą aplinkai?

Kaina: 12,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-07-31 12.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Na ir karštis! Koks bus ateities klimatas? Ir kaip galime sumažinti žalą aplinkai?" aprašymas

Ką galime padaryti, kad išvengtume Žemei gresiančios katastrofos, prie kurios kasdien vis labiau artėjame dėl pasaulinio klimato atšilimo? Ir kada būtina pradėti veikti? Knygos „Na ir karštis! Koks bus ateities klimatas? Ir kaip galime sumažinti žalą aplinkai?“ autorius, italų klimatologas Luca Mercalli įsitikinęs, kad įtvirtinti supratimą apie klimato kaitą ir teisingus įpročius būtina jau vaikystėje.

Mūsų kasdieniai veiksmai sukelia neįtikėtinas ir net tragiškas pasekmes. Gamtos išteklių švaistymas, vartotojiška kultūra, iškasenų vartojimas, aplinkos tarša – žmonių veikla tampa vis aktyvesnė ir vis labiau kenkia aplinkai. Žemė pamažu perkaista, o tai reiškia, kad mūsų gyvenimas jau dabar yra gana sudėtingas ir ateityje tik dar labiau sunkės. Tokio nedėmesingumo aukos esame mes patys. Tačiau juk turi būti kažkas, ką galime padaryti? Net jei nesame valdžioje ir neturime galimybės priimti svarbiausių sprendimų, juk turi būti būdų, kaip savo kasdienėje veikloje pradėti gelbėti Žemę, o ne ją naikinti.

Turime išmesti mažiau atliekų, naudoti atsinaujinančią energiją, mažinti vartojimą, naudotis aplinkos neteršiančiomis transporto priemonėmis… Yra dar daug dalykų, kuriuos galime pradėti daryti jau dabar, kad žmonės ir Žemė atsikvėptų lengviau.

Italų meteorologo Luca Mercalli, laikomo vienu įtakingiausių klimato ekspertų pasaulyje, knyga „Na ir karštis! Koks bus ateities klimatas? Ir kaip galime sumažinti žalą aplinkai?“ – puiki priemonė tiek vaikams, tiek jų tėveliams ar mokytojams apie tai, kas vyksta mūsų planetoje. Paprastai ir vaizdingai knygoje aiškinama pasaulinio klimato atšilimo sąvoka – kokią įtaką daro žmonių veikla, kaip ją apriboti ir ką padaryti, kad išsaugotume gyvą planetą?

Apie klimato atšilimą kalba vis jaunesni žmonės, štai šešiolikmetė Greta Thunberg buvo nominuota Nobelio taikos premijai už savo pasisakymus ir protestus prieš valdžios neveiksnumą. Panašu, kad būtent jaunoji karta kur kas geriau supranta klimato pokyčių reikšmę ir žmonių veiklos neigiamą įtaką. Galbūt ir daugiau vaikų, perskaitę knygą „Na ir karštis! Koks bus ateities klimatas? Ir kaip galime sumažinti žalą aplinkai?“ ne tik patys pakeis savo elgesį ar gyvenimo būdą, bet ir privers keistis suaugusiuosius, nuo kurių priklauso svarbiausi sprendimai.

Knygoje „Na ir karštis! Koks bus ateities klimatas? Ir kaip galime sumažinti žalą aplinkai?“ gausu piešinių, tad ją nesunkiai supras jau pradinukai, o vyresniems tai bus puikus vaizdingas sudėtingų procesų paaiškinimas.

Knygą apipavidalino Alice Lotti ir Patrizio Anastasi – Turino grafikos studijos „Studio Tuta“ įkūrėjai. Dirba daugiausia leidybos, iliustravimo ir prekės ženklo tapatybės kūrimo srityse. Dėsto grafinio dizaino ir iliustravimo pagrindus Europos dizaino institute, veda iliustravimo dirbtuves vaikams ir suaugusiems.

Iš italų kalbos vertė Toma Gudelytė


  • Autorius: Luca Mercalli
  • Leidėjas: Dvi tylos
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 65
  • Formatas: 24x35, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098232066

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Na ir karštis! Koks bus ateities klimatas? Ir kaip galime sumažinti žalą aplinkai?"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pažintinė, informacinė literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Na ir karštis! Koks bus ateities klimatas? Ir kaip galime sumažinti žalą aplinkai?", kurį pristato Luca Mercalli. Siūlome ne tik išsamų "Na ir karštis! Koks bus ateities klimatas? Ir kaip galime sumažinti žalą aplinkai?" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Luca Mercalli. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Na ir karštis! Koks bus ateities klimatas? Ir kaip galime sumažinti žalą aplinkai?". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Na ir karštis! Koks bus ateities klimatas? Ir kaip galime sumažinti žalą aplinkai?" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Na ir karštis! Koks bus ateities klimatas? Ir kaip galime sumažinti žalą aplinkai?" perkama kartu