TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus lobynas. Tapyba

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 17.79 SoldOut

Knygos "Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus lobynas. Tapyba" aprašymas

Leidinyje pateikiamos Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus saugomų meno kūrinių reprodukcijos ir jų kilmės, įsigijimo, eksponavimo, tyrinėjimo bei publikavimo duomenys, rodantys kiekvieno kūrinio reikšmę mūsų kultūros gyvenimui ar pavienių kūrėjų palikimui. Trumpoje paveikslo sukūrimo ar konteksto anotacijoje yra ne tik dabartinių žinių apie juos, bet atsispindi ir šiandieninis muziejininkų, meninės ir materialinės kultūros žinovų mokslo lygis. Įžanginių straipsnių ir anotacijų tekstai išversti ir į anglų kalbą, tad knygoje pateikiama informacija apie mūsų dailės ir kultūros paminklus prieinama ir tarptautinei meno mylėtojų bei specialistų auditorijai.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus lobynas. Tapyba"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus lobynas. Tapyba", Sud. Osvaldas Daugelis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Sud. Osvaldas Daugelis su knyga "Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus lobynas. Tapyba" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus lobynas. Tapyba" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Osvaldas Daugelis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus lobynas. Tapyba" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus lobynas. Tapyba" perkama kartu