⭐Mūsų 21-ojo GIMTADIENIO FIESTA! Ypatingi pasiūlymai ir šventinės kainos Jums! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Dingęs nacių auksas, arba feldmaršalo paslaptis

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-02-28 12.49 SoldOut

Knygos "Dingęs nacių auksas, arba feldmaršalo paslaptis" aprašymas

Švedijos žurnalisto Marcus Wallén knyga „Dingęs nacių auksas, arba feldmaršalo paslaptis“ – dokumentinis tyrimas, kuriame išdėstyti faktai ir įvykiai nenusileidžia patraukliausių istorinių trilerių siužetams.

Dingęs nacių auksas – paslaptis, kurią bando įminti istorikai, nuotykių ieškotojai, lobių medžiotojai ir daugelis kitų smalsuolių. Faktas, kad 1935-1945 metų periodu naciai sistemingai plėšė žydus ir be gailesčio grobė jų materialines vertybes, yra neginčijamas. Tačiau, kur dingo visi šie turtai, taip ir nepradėję cirkuliuoti rinkose? Atsakymų į klausimą ieško žurnalistas Marcus Wallén.

Išgrobstytas aukas, meno kūriniai, brangenybės, ištuštintos bankų saugyklos – pavogto turto mastas buvo milžiniškas. Tai ne maišas pinigų, o ištisi vagonų sąstatai, karo pabaigoje judėję link druskų ir anglių kasyklų. Tačiau, kur šiandien yra visi šie lobiai, aukso dirbiniai, paveikslai ir kitos gėrybės? Kodėl jų iki šiol niekas nerado? Ar įmanoma paslėpti tokį kiekį materialinių gėrybių? Iki šiol tikima, kad lobiai tebėra nenaudojamose, užgriuvusiose kasyklose, kalnuose ar net pakasti švedų daržuose. Kur slypi tiesa?

Knygoje „Dingęs nacių auksas, arba feldmaršalo paslaptis“ autorius nagrinėja įvairius žinomus faktus, nagrinėja ne pačioje geriausioje šviesoje pasižymėjusių istorinių veikėjų veiklą bei jų biografijas, nagrinėja populiariausias žinomas teorijas.

Marcus Wallén knyga yra lengvai skaitoma ir patraukli. Pasak vienos apžvalgos, istorinės knygos gali būti nuobodžios, kaip vaistinės lapelis, arba įtraukiančios, tarsi trilerio žanro kūriniai. „Dingęs nacių auksas, arba feldmaršalo paslaptis“ priklauso antrajam tipui. Pirmoji autoriaus knyga neleis atsikvėpti ir suteiks progą nauju žvilgsniu pažiūrėti į mįslių ir mitų gaubiamą istorinį etapą.

Marcus Wallén (g. 1972) – švedų žurnalistas, dienraščio „Expressen” redaktorius. Istorinių tyrimų knyga „Dingęs nacių auksas, arba feldmaršalo paslaptis“ yra autoriaus debiutas, sulaukęs itin paslankių atsiliepimų.

Domitės istorinio žanro kūriniais? Trumpas aprašymas žada, kad ši knyga bus įdomi plačiajai visuomenei. Verta įsigyti internetu ir įsitikinti. Apsilankę online knygyne nepamirškite patikrinti akcijų ir išpardavimų pasiūlymų, nes jų metu daug knygų galėsite nusipirkti pigiau. Prieš užsisakydami leidinį atsižvelkite į informacijos visumą: aprašymus, santraukas, puslapių skaičių, vertėją, leidimo metus, pavartykite ištraukas.


  • Pavadinimas originalo kalba: Naziguldet och de invigdas hemlighet
  • Autorius: Marcus Wallén
  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 576
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094843761
  • Vertėjas: Roberta Gilytė
  • Iš kokios kalbos versta: švedų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Dingęs nacių auksas, arba feldmaršalo paslaptis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie karą

Marcus Wallén pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Dingęs nacių auksas, arba feldmaršalo paslaptis", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Dingęs nacių auksas, arba feldmaršalo paslaptis" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Dingęs nacių auksas, arba feldmaršalo paslaptis" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Dingęs nacių auksas, arba feldmaršalo paslaptis"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Marcus Wallén tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Dingęs nacių auksas, arba feldmaršalo paslaptis" perkama kartu